Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Is basina Para verilecek Video Duzenleyici - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadirduzyer

🌱Yeni Üye🌱
Is basina Para verilecek Video Duzenleyici

Program/Seviye: Video Duzenleme programlari

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba
Video duzenlemekten anlayan, montaj yapabilecek,ses,video kesme ekleme ozellilerini aktif kullanabilecek, ucuk kacik rakamlar teklif etmeyecek,uzun lafin kisasi isini saglam ve severek yapan iletisim problemi yasamayacagimiz bir arkadasa ihtiyacimiz var. surekli calisilacak ve video basina ucret odenecek.Ucret konusunda problem yasanmayacak, Movie maker ciler lutfen ilani dikkate almasin gercekten isten anlayan kisi tercihimizdir.
Lutfen ilgili arkadaslar mailde ornek videolarini ve whats up icin iletisim numarasini gondersin.
Saygilar

E-posta: kadir.duzyer@hotmail.de

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

leventelpen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
leventelpen.co.cc
Sana bir raha uçuk kaçık lafını kullanma demedim mi! Terbiyesiz sömargen. İnsanları sömüreceksen bari edebinle sömür ahlaksız.

aucades

🌱Yeni Üye🌱
uçuk kaçık ücret söz konusu ise moviemaker"ciler" diye tabir ettiginiz kişilere bile söylenmez :) böyle yapmayın lütfen.

eraybozkurt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu tür sömürgeci tiplerin iş tekliflerine yanıt verip de cesaretlendirmeyin. İlandan da belli ki adamın amacı karın tokluğuna ırgat çalıştırmak. Yabancı bir freelancer sitesinde aylık 10.000 TL'den fazla kazanıyorum, kalkıp bu adama yabancılara verdiğim fiyatların yarısını söylesem kalbine iner.

Bedavacılara prim vermeyin.

Ali design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şimdi sana bir şey söylerdim eray bzkurtmusun nesin 10.000 tlden fazla kazanıyormuş yalanını .... kimseyi biklediğin yok insanların zamanlarını alma boşu boşuna buralarda da boş boş ilanlar verip durma

kadirduzyer

🌱Yeni Üye🌱
bak kardes terbiyesizlik yapma ikide birde konularima girip mesaj yazma, klavye delikanliligi yapicagina numarani gonder bana ozelden.Sanami sorucam hangi cumleyi nerede kullanacagimi ? terbiyesiz herif

kadirduzyer

🌱Yeni Üye🌱
Sana bir raha uçuk kaçık lafını kullanma demedim mi! Terbiyesiz sömargen. İnsanları sömüreceksen bari edebinle sömür ahlaksız.
bak kardes terbiyesizlik yapma ikide birde konularima girip mesaj yazma, klavye delikanliligi yapicagina numarani gonder bana ozelden.Sanami sorucam hangi cumleyi nerede kullanacagimi ? terbiyesiz herif

leventelpen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
leventelpen.co.cc
Evet bana soracaksın! Adam gibi cümle yazmayı, insanları aşağılamadan doğru düzgün ilan vermeyi beceremiyorsan sana kafana vura vura öğretecek biri lazım demektir. Bir daha yaz bak seni sopayla nereye kadar kovalıyorum geri zekalı pis herif!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...