Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İş bul logo

DogalGaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ibul.jpg

ibul2copy.jpg

ilk logo tasarımım biraz sade olmasını istedim aslında kravat'ı İ harfi yerine kullanıcaktım fakat pek güzel durmadığını farkettim.

Tasarımda olduğumuz bir web sitesi logosu.

Edit :

Türkçe karakterlerde sorun varmış,gözümden kaçmış düzenledim.
40510542.jpg

Son düzenleme:

bh10092007

🌱Yeni Üye🌱
bence güzel ellerine sağlık ama sanki bi noksanlık var gibi birazdaha incelersen daha iyi olabilir kolay gelsin

noyfa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım guzel bir çalışma olmus.
işine karışmak gibi olmasın ama o İŞ deki 'İ' harfini kaldırsan ve kıravatı 'İ' harfinin yerinde kullansan göze daha hoş görünececk gibi.

creative.tr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mukemmel bir fikir bu yolda devam et ama az daha uzerinde calıs...4x4 luk bişey cıkacagına inanıyorum...

DogalGaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkürler yorumlarınız için.

arkadaşım guzel bir çalışma olmus.
işine karışmak gibi olmasın ama o İŞ deki 'İ' harfini kaldırsan ve kıravatı 'İ' harfinin yerinde kullansan göze daha hoş görünececk gibi.

estafurullah fakat aynısını bende düşündüm ama okunaklı olmadı pek zaten yazmıştım oraya yorumun için teşekkürler.

Ayrıca Kravatın bağlı olan kısmını Sarı renkte yapmamın sebebi İ harfi olduğunu belli etmekti ama güzel durmadı ben de yana aldım =)

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Peki kravat kullanmanızdaki amaç ciddi işler buluyoruz mu yoksa erkek adaylar için daha iyi sonuçlarmı çıkartıyoruz anlamını taşıyor?Farklı anlamlar çıkartılabilir bu logodan...İyi çalışmalar..

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
şahsi kanaatim; yeterli bir yapıt olmamış
' kravat = iş ' eşitliği akıllıca gelmiyor... kolay gelsin

DogalGaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Peki kravat kullanmanızdaki amaç ciddi işler buluyoruz mu yoksa erkek adaylar için daha iyi sonuçlarmı çıkartıyoruz anlamını taşıyor?Farklı anlamlar çıkartılabilir bu logodan...İyi çalışmalar..

kravat'ı erkek zihneti olarak düşünmeye başlarsak tabi haklısın fakat aslen resmi,ciddi iş anlamı katmak istedim.

yorumlarınız için teşekkürler.dediğim gibi ilk logo çalışmam ve eminim ilerde güzel şeyler çıkartırım.

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel olmasına güzel çalışma ancak iş bul.com'un alt
tarafına uyguladığın efekte gerek yok bence çünkü
iş arayanların adresi yazısının okunurluğunu azaltıyor
hem küçük hemde el yazısı formunda yazıldığı için zor okunuyor zaten
gölgede cabası.ellerine sağlık

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım olmamış bence kusura bakma çok özentisiz bir logo bunu kullanacaklarsa bari kravatın altındaki ters üçgen boszuk onu düzel o zamn

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Fikir olarak mükemmel bir çalışma ancak uygulamada en çok dikkatimi çeken şeylerden biri alttaki yazının hiç okunmuyor oluşu.. 2.siyse logotype verdiğin degrade bana kalırsa ona gerek yok.. Ama güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık