Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

iş (Business) Temalı Web Sitesi Tasarımı

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Merhaba Arkadaşlar,

Başlıkta da belirttiğim gibi İş (Business) temalı tasarımımı satıyorum.Site % 90 bitirilmiştir.Sadece yönetim panelinin bazı kısımları eksik kalmıştır.Tema satılış tarihinden 5 gün içinde yönetim paneli eklenerek teslim edilecektir.

*Site kodlanmasınada:
XHtml - Css - Javascript ve Php dillerinden faydalanılmıştır.

*Yönetim paneli sayesinde kolayca site üzerinden içerik ekleyebilir, eklenilen metinleri değiştirilebilirsiniz.

*Tema Photoshopta tasarlanıp menüler (üst ve sağ alt) Flash ile oluşturulmuştur.Menüler hareketli ve seslidir(üst).Menüler istediğiniz şekilde tarafımdan yeniden düzenlenecektir(TR-ING).

*Header kısmı hareketli olup aktif olarak kontrol edilebilirdir.(İleri-Geri).Önemli konuların bildirimi bu alandan yapılabilir.Grafikleri jpg formatında olduğu için destek verilecektir.

Temanın Fiyatı:
*Siteniz için teknik destek (domain-host alımı, dosyaların ftpye aktarımı,kendi metinlerinizin eklenmesi) isterseniz:

-Normal Satış: 400 TL
-Özel Satış : 1000 TL dir.

Not: Domain ve Host fiyata dahildir.

*Sadece tema satışı(Menüler dışında hiçbir destek verilmez):
-Normal Satış: 250 TL
-Özel Satış : 850 TL dir.

Normal Satış:Tema sizden sonra başka müşteriyede satılabilir.
Özel Satış :Tema sadece size ait olur.Bir daha kimseye satışı yapılmaz.

Önizleme:
Welcome :: Created By GncArt Design...

Şuan sadece "Home Page","Solutions","Contact" sayfaları aktiftir.

Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

karaveri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kendin Yap kötüsünü Yap ama template'i başkalarını emeğini satma kardeşim... Aldığın Paranın hesabını veremezsin....

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Kendin Yap kötüsünü Yap ama template'i başkalarını emeğini satma kardeşim... Aldığın Paranın hesabını veremezsin....

Lütfen emin olmadığınız konularda yorum yapmayınız.Tasarım belki benziyor olabilir ama Photoshopta sıfırdan dan tasarlanıp flash menüler - xhtml - css - javascript ve php kodlaması tamamen tarafımdan yapılmıştır.Bu emek değil ve bunu satmak ayıpsa o sizin düşünceniz.Saygı duyarım...:sleepy:

Son düzenleme:

ahmet227

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bedava templateler var üzerinde bir kaç değişiklik yapılıyo ortaya güzel tasarım çıka biliyor

Kafkasbeyi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.afsinreklam.com
Emek yokki bu sitede herşey hazır template hatta templatele oynarken daha kötü hale getirilmiş bi template :)

ubocek

🌱Yeni Üye🌱
ben bundan çok daha iyilerini meğer bedavaya yapıyormuşum :) 1000 tl öylemi