Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İsim Değiştirme

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar Selamlar, Sevgiler,
Bu konunun yeri burası olmdığı diye düşünüyorum, ilgili yerlere giremedim, kısıtlama vardı, benim şöyle bir sorunum var, bayağı uğraşmama rağmen yapamadım, sitedeki isim ve soyismimi değiştirmek istiyorum, ne yapmam lazım, bu konuda yardımcı olursanız sevinirim, kolay gelsin, saygılar-sevgiler.

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Malesef birkez üye olduğunuz ismi değiştirme gibi bir hakkınız yok.Eğerki özel üye olma gibi bir durum söz konusu olursa 1 kereliğe mahsus değişebiliyor.Bilginize.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ediyorum, Özel Üyelik hakkında bilgi sahibi değilim, ücret filan ödeniyor mu?, kafamda güzel bir isim vardı onu uygulayacaktım, yöneticiler en azında yılda bir kez bu hakkı üyelerine tanırsa iyi olur diye düşünüyorum. Yada belirlediğim ismi ilgili yöneticilere beyan etsem, onlar değiştirebilirler mi? Sitede bu ismin aynısı var mı-yok mu onuda bilmiyorum. Yazılmasını istediğim isim, "Grafik Er" sayın yöneticilerimiz bunu şuan kullandığım isim ve soyisimin yerine yazabilirlerse memnun olurdum, teşekkür ederim, kolay gelsin.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Benzer özdeyişler kullanıyoruz, uzun zamandan beri bu özdeyişleri kullanıyorum.

yenibitelemresmii.png

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ryhnylmz tarafından yeterince bilgi verilmiş.Umarım verilen bu bilgiler sizi tatmin etmiştir.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Benzer özdeyişler kullanıyoruz, uzun zamandan beri bu özdeyişleri kullanıyorum.

yenibitelemresmii.png

Ben size bir kaç sual yönelteceğim.

Umarım özdeyişlerinize de cevap almış olursunuz.
  • Bu sitede bulunma amacınız nedir?
  • Sitede almış olduğunuz bilgileri ticari işinizde de işinize yarıyor mu?
  • Sitedeki bilgiler ile mesleğinizde işe yarar gelişmeler gösteriyor musunuz?
  • Sitede en çok hangi bölümlerden faydalanıyorsunuz?
  • Sitedeki kullanıcı adınızın mesleki anlamda değiştirilmesi bilgi alış verişinizi etkiler mi?
  • Kullanıcı adınızı hangi sebepten dolayı değiştirmek istiyorsunuz?
  • Özel üyelik ile ilgili gelirlerin site iyileştirme çalışmalarına ödenek olduğundan haberiniz var mı?
  • Özel üyelik ile alınan ücretin site geliştirilmesi ve daha iyi hizmet sunması için kullanılması işinize gelmez mi?

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
S.A
Siteye, sizlere ve diğer arkadaşlara karşı bir hata yaptığımı düşünmüyorum. Kendimi bir an sorgulanmış gibi hissettim. Sırayla yanıtlayayım. Benim bu sitede bulunmam, bilgi almak ve vermek. Aldığım bilgiler ticari işime yarıyor(küçük meblağ, bir evi geçindirecek kadar değil).
Sitedeki bilgilerle kendimi geliştiriyorum. Ben sitede en çok Corel Draw'ı, vektörelleri, fontları ve görselleri takip ediyorum. Kullanıcı adımın değiştirilmesi benim için artı ve eksi teşkil etmez. Kullanıcı adımın değiştirme sebebine gelince, burda böyle ciddi bir sebep yok, sadece görsellik ve içselliktir. Sitelerin beli bir tutarla Özel Üyelik ücreti alması doğaldır ve gereklidir, başka sitelerin de buna benzeler uygulamaları olduğunu biliyorum. Gerekirse, Özel Üye olmadan da, sitenin ayakta kalması ve daha iyi hizmet için fedakarlık göstermek gerekir, ben kendi adıma söylüyorum, ekonomik bir sıkıntıda kendi üzerime düşeni yapmaya hazırım ve bundan da ciddiyim. Volkan bey, savunma nasıl oldu?, bana ceza filan kesmeyesiniz(şaka). Kolay gelsin, saygılar ve sevgiler.

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
S.A
Siteye, sizlere ve diğer arkadaşlara karşı bir hata yaptığımı düşünmüyorum. Kendimi bir an sorgulanmış gibi hissettim. Sırayla yanıtlayayım. Benim bu sitede bulunmam, bilgi almak ve vermek. Aldığım bilgiler ticari işime yarıyor(küçük meblağ, bir evi geçindirecek kadar değil).
Sitedeki bilgilerle kendimi geliştiriyorum. Ben sitede en çok Corel Draw'ı, vektörelleri, fontları ve görselleri takip ediyorum. Kullanıcı adımın değiştirilmesi benim için artı ve eksi teşkil etmez. Kullanıcı adımın değiştirme sebebine gelince, burda böyle ciddi bir sebep yok, sadece görsellik ve içselliktir. Sitelerin beli bir tutarla Özel Üyelik ücreti alması doğaldır ve gereklidir, başka sitelerin de buna benzeler uygulamaları olduğunu biliyorum. Gerekirse, Özel Üye olmadan da, sitenin ayakta kalması ve daha iyi hizmet için fedakarlık göstermek gerekir, ben kendi adıma söylüyorum, ekonomik bir sıkıntıda kendi üzerime düşeni yapmaya hazırım ve bundan da ciddiyim. Volkan bey, savunma nasıl oldu?, bana ceza filan kesmeyesiniz(şaka). Kolay gelsin, saygılar ve sevgiler.

Siteye, sizlere ve diğer arkadaşlara karşı bir hata yaptığımı düşünmüyorum.
Zaten, ortada bir hata ya da hata yaptığınızı ima eden bir isnat bulunmamaktadır.

Benim bu sitede bulunmam, bilgi almak ve vermek. Aldığım bilgiler ticari işime yarıyor(küçük meblağ, bir evi geçindirecek kadar değil).
Bilgi en büyük hazinedir. O hazineyi büyütmek ve daha büyük hazinelere vesile olmasını sağlamak kişinin kendi mücadelesi ile ilgili bir durumdur.

Sitedeki bilgilerle kendimi geliştiriyorum.
Ne mutlu ki biz site kurucularına doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi olarak şu cümleniz bizleri sevindirmektedir.

Ben sitede en çok Corel Draw'ı, vektörelleri, fontları ve görselleri takip ediyorum.
Corel Draw vektörel çizim ya da sayfa hazırlana bilen Corel firmasının yazılımıdır. Bu yazılım ile özellikle matbu işler ve vektörel çizimler yaparak kendinize gelir elde etme ile ilgili gelişim göstermeniz amacı ile bu bölümleri daha dikkatli incelemeniz mesleki bilgi gelişiminiz için olumlu olacağı gerçeğini sanırım siz de farkındasınız ki vaktinizi ilgili bölümlerde geçiriyorsunuz.

Fontlar ve görseller ile yeri geldiğinde hazırlamış olduğunuz "tasarım"ları zenginleştirerek müşterilerinize sunabilme ihtimalinizi bildiğimden bu konu üzerine daha fazla söz etmeyi de gereksiz görüyor ve paylaşımlarınızın devamlılığını da diliyorum.

Kullanıcı adımın değiştirilmesi benim için artı ve eksi teşkil etmez. Kullanıcı adımın değiştirme sebebine gelince, burda böyle ciddi bir sebep yok, sadece görsellik ve içselliktir.

Günde 25 000 ile 30 000 kişinin ziyaret ettiği bir sitede bu gibi istek ile gelerek biz yönetimin görevi olmadı halde kaç kişi yüzünden böylesine bir istek ile meşgul edilebileceğimizi hiç düşündünüz mü? Üstelik üye adınızı alırken kimse sizi etkilemedi ve kendi rızanız ile kullanmakta olduğunuz rumuzu seçtiğiniz düşünüldüğünde...

Sitelerin beli bir tutarla Özel Üyelik ücreti alması doğaldır ve gereklidir, başka sitelerin de buna benzeler uygulamaları olduğunu biliyorum. Gerekirse, Özel Üye olmadan da, sitenin ayakta kalması ve daha iyi hizmet için fedakarlık göstermek gerekir, ben kendi adıma söylüyorum, ekonomik bir sıkıntıda kendi üzerime düşeni yapmaya hazırım ve bundan da ciddiyim.
Forumda açmış olduğunuz konulara baktığımda bilgi alışverişi kısmının daha çok alış bölümü ile ilgili olduğunuzu görüyorum. Bu durumda yukarıdaki mesajınızdan alıntı yaptığım cümlenizdeki "ekonomik bir sıkıntıda kendi üzerime düşeni yapmaya hazırım" diyerek forumun bir ekonomik kriz yaşamasını beklemek yerine bazı fonksiyonel üyelik özelliklerini kullanmak istediğiniz takdirde küçük bir ödeme ile bu özellikleri satın alma fikri neden sizde iğneleyici özlü sözler yazma gereksinimi hissettirdi?

Ayrıca yukarıda yazmış olduğunuz özlü sözleri de neye istinaden yazmış olduğunuzu da ben dahil bir çok üyenin merak ettiğini düşünürsek, bu özlü sözleri açıklama nezaketinde de bulunursanız çok mutlu olacağım.

Para kazanmak için sağlıklarını yitirirler. Ama sağlıklarını geri almak için de para öderler:???

Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyük görünüyorsa, orada güneş batıyor demektir:???

Düşünceleriniz hayatınızdır:???

Hayat kabullenmektir:???

Vereceğiniz samimi cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sayın Ryhnylmz'ın avatarının altındaki "Yaşam Kabullenmektir" ile, benim eklediğim görseldeki "Hayat Kabullenmektir" ibaresine dikkat çekmek içindi. Raslantısallığa vurgu yapmak için görseli ekledim, Hepsi bu.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Sayın Ryhnylmz'ın avatarının altındaki "Yaşam Kabullenmektir" ile, benim eklediğim görseldeki "Hayat Kabullenmektir" ibaresine dikkat çekmek içindi. Raslantısallığa vurgu yapmak için görseli ekledim, Hepsi bu.

Fakat orada bu söylediğiniz ile ilgili olmayan 3 adet daha söz bulunmaktadır?

Para kazanmak için sağlıklarını yitirirler. Ama sağlıklarını geri almak için de para öderler:???

Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyük görünüyorsa, orada güneş batıyor demektir:???

Düşünceleriniz hayatınızdır:???

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Volkan bey, o gördüğünüz Excel'de bir programın görsel kesitidir, hoşuma giden güzel sözleri o programa kaydediyorum, program bana aittir, sözlerin bana ait olanı da var, alıntı olanlarda var, hergün değişik bir deyim programda çıkıyor, o programı sürekli kullanıyorum, bu şekilde birden fazla deyimin görselini siteye eklememin nedeni, önceden bir programda kullandığımı, Reyhan YILMAZ hanımın avatarın üstündeki ibareyle aynı olduğunu belirtmek için ekledim. Olay bu Volkan bey, hepsi hoş sözler. Kolay gelsin.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Volkan bey, o gördüğünüz Excel'de bir programın görsel kesitidir, hoşuma giden güzel sözleri o programa kaydediyorum, program bana aittir, sözlerin bana ait olanı da var, alıntı olanlarda var, hergün değişik bir deyim programda çıkıyor, o programı sürekli kullanıyorum, bu şekilde birden fazla deyimin görselini siteye eklememin nedeni, önceden bir programda kullandığımı, Reyhan YILMAZ hanımın avatarın üstündeki ibareyle aynı olduğunu belirtmek için ekledim. Olay bu Volkan bey, hepsi hoş sözler. Kolay gelsin.

O halde konu ile ilgisi olmayan bir durumu ilgisiz konuda yazmanın Forum Kuralları'na aykırı olduğunu hatırlatır, kurallara riayet etmenizi öneririm.

İyi forumlar.