Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İsrailin Zulmü

cenkfoto

🌱Yeni Üye🌱
Msnden forwardlamak için hazırladım gerçekten moral bozukluğundan devam bile edemedim...

Yorumlar size kalmış...

srailinzulmylebirhalaldmx1.jpg
[/URL][/IMG]

Benzer konular

buket topal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
israili herkez kınıyo fakat bu imzalarla yürüyüşle olacak şeyler deyil israilin ürünlerini tüketerek her saniye israile destek oluyoruz cocacola eti danone airel ve sayamadığım biçok ürününü tüketiyoruz yani 1 füzede biz katkıda bulunuyoruz onlara yapılanlar dehşet verici insanlık deyil ama milletimiz bu konuda çokda duyarlı deyil sadece seyirsi

hrn35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.myspace.com
israili herkez kınıyo fakat bu imzalarla yürüyüşle olacak şeyler deyil israilin ürünlerini tüketerek her saniye israile destek oluyoruz cocacola eti danone airel ve sayamadığım biçok ürününü tüketiyoruz yani 1 füzede biz katkıda bulunuyoruz onlara yapılanlar dehşet verici insanlık deyil ama milletimiz bu konuda çokda duyarlı deyil sadece seyirsi

Evet Buket Abla Haklısın Sana Katılıyorum ... Ama İnsanlar Alıştıkları Tatlardanda Vaz Geçemiyo :(

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
şahsen vazgeçemiyor kelimesine inanmıyorum insan isterse yapamayacağı şey yoktur.
ben mek danıltsa sadece bir kere gittim oda altı yaşındaydım ve koka kolayıda tüketmiyorum kolaturka zaten daha çok hoşuma gidiyor. yani şu haytta onların her birinin bir alternatifi var insanlar kullnamak zorundada değiller ama kavrayamıyorlar
yazıkk..

cenkfoto

🌱Yeni Üye🌱
Bu seferki Türkiyenin tepkisi gerçekten çok hoşuma gitti ülke güçlendikçe zulme ve haksızlıklara karşı duruşuda güçleniyor. Hadi hep birlikte ülkemizi güçlendirmeye...

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Bu konudaya duyarlılık adına düzenlenen herşey dogrudur.Bu yüzden cok dogru bir çalışma.Ellerinize saglık

mazosistic

🌱Yeni Üye🌱
dünyanın heryerinde kapitalist sistemin yandaşlarrı we o sistemin en çok ekmeğini yiyen insanlar diğer küçük çaplı uygarlıklara kendi sistemini oturtup daha fazlasını elde edebilmek için gün geçtikçe yaptıkları zulmleri daha da arttırıyor israilin filistine yaptığı zulm de bunlardan yalnızca bir tanesi toplu tüfekli füzeli israili karşı sapanlı taşlı sopalı filistin hergün insanlar ölüyor be hergün kayıtsız kalınıyor olan bitenlere burda yapılması gereken ilk baştaki tepki halktan önce hükümetlerdedir örneğin venezuella başkanı Hugo Rafael Chávez Müslüman bir toplum olmamalarına karşın israil konsolosluğunu kapatım büyük elçiyi sınır dışı etti ve israil mallarını boykot etti işte tepki budur işin önemli olan noktası din siyaset vs. hiç birisi değil insanlıktır ve insanlıktan bi nebze olsun nasibini almış olan varlıklar bu zulm için elinden geleni yapar
Kadir Murat Ersoy Teşekürler

delly_sweet

🌱Yeni Üye🌱
keşke ulkemız bu urunlerın yurdumuza gırmesıne ızın vermese

Imortall

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Her devlet kendi halkına karşı emperyalisttir.

Mehmettan

🌱Yeni Üye🌱
Allah Zulme uğrayanlara sabır, zulmedenlere gazap versin. İsrailin Kuruluş Hikayesi Tam bir tarih dersi, Neden insanlar milli değerlerine sahip kalmalı nın net cevabı. Allah Bizi Fİlistinin durumuna düşürmesin

eras63

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.erdalaslanoglu.com

çok doğru..haklsınız buket.