Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ist acilen iş arıyorum

emre88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ist bayrampaşada oturuyorum acilen iş arıyorum.
corel draw photoshop ileri seviye
ve freehand orta seviye
4 ay matbada çalıştım daha sonrada 6 aydır reklam ajansında tasarım üzerine çlştım hızlı düşünürüm hızlı tasarım yaparım kendime her zmn guveniyorum

emre88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
acilen iş arıyorum

ve freehand orta seviye
4 ay matbada çalıştım daha sonrada 6 aydır reklam ajansında tasarım üzerine çlştım hızlı düşünürüm hızlı tasarım yaparım kendime her zmn guveniyorum

emre88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
acil iş

ve freehand orta seviye

emre88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafiker

20 yaşındayım İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. 5 ay kadar matbaa da çalıştım daha sonrada reklam ajansındaydım 6 ay corel ve photoshop biliyorum. katolog,broşür, insört,kartvizit, davetiye,logo tabale deneyimlerim var hızlı düşünürüm hızla yaparım tasarımım iyi

candy_sibel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
20 yaşındayım İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. 5 ay kadar matbaa da çalıştım daha sonrada reklam ajansındaydım 6 ay corel ve photoshop biliyorum. katolog,broşür, insört,kartvizit, davetiye,logo tabale deneyimlerim var hızlı düşünürüm hızla yaparım tasarımım iyi

beylikdüzü'nde reklam ajansıyız bilgilerini özel mesaj atarsan seninle irtibata geçeriz...

emre88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Iş Arıyorum

İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. 5 ay matbaa da çalıştım daha sonrada reklam ajansında 6 ay corel ve photoshop kullanıyorum! katolog,broşür, insört,logo,kartvizit, davetiye, deneyimlerim var hızlı düşünen ve hızlı tasarım yapan biriyimdir...

levograf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Slm
İzmir kökenli bir firmayız yeni açılan denizli şubemizde görüşmek üzere sizi davet ediyoruz. İlanınızı gördük iş portföyünüzle birlikte sizinle bir görüşme sağlamak istiyoruz. Cevabınızı grafikerler net üzerinden alabilirsem sevinirim.

Devcan Ajans

kodh yazılım

🌱Yeni Üye🌱
avrupa yakasında freelance işler yapan yeni bir firmayız web tasarım konusunda çalışmak isterseniz burdan iletişime geçebliriz. çalışma saatleri esnektir ve yapılan işlere göre ödeme yapılacaktır. part time çalışılabilir

emre88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
istanbul

mhb corel photoshop kullanıyorum freehand fazla deneyimim yok ist bayrampaşada oturuyorumm 1,5 deneyimim var reklam ajansında ve matbaa da çalıştımm iş arıyorummm

Cgraphy

🌱Yeni Üye🌱
Ajansımıza "Tasarımcı Grafiker" arıyoruz... Örnek çalışmalarınızı ve CV'nizi "özel mesaj" olarak gönderir misiniz..

murat saka

🌱Yeni Üye🌱
eleman

Merhaba grafikere ihtiyacımız var ilgilenirseniz seviniriz 212 551 42 91 klasik matbaa reklam ajansı murat saka

AKDOĞAN

🌱Yeni Üye🌱
yerimiz güngörende kutu ve etiket üzerine çalışmaktayız cv yollarsanız görüşebiliriz