Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İst.Avrupa yakasında grafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Mac ve Pc de FreeHand, Photoshop orta seviyede İllustrator kullanabiliyorum bir ajansta staj yaptım, matbaada yardımcı grafikerlik yaptım ve bir klişecide grafikerlik yaptım. Bu meslekte kendimi ve çalışacağım firmayı daha da ileri seviyelere taşıyabileceğim bir iş arıyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

lebismeda

🌱Yeni Üye🌱
gürsel mahallesi kagıthane de dijital baskı merkezıne mec pc kullana bılırsenız gelın görüşelim 0533 306 23 15

mlefkeli

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bakırköy de info@studyosaray.com.tr fotoğrafçılık & Copy Center acil eleman ihtiyacımız için lütfen iletişime geçiniz.

gelincik79

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba eleman arıyorum 0212 514 93 79 numaralı telefondan irtibata geçiniz benimle
fatma ÇOLAKOĞLU

ilkersoyturk

🌱Yeni Üye🌱
İlanınızı grafikerler.net’de gördüm.
İşyerimiz İkitelli Masko’da. Reklam fotoğrafçılığı ve grafik tasarım hizmeti veriyoruz.
Grafiker arıyorum. İlgileniyorsanız bu maile bir cv yollamanızı ve benimle irtibata geçmenizi rica ederim.

İyi günler…

İlker SOYTÜRK
Tel : 0212 675 24 73
GSM : 0532 375 09 04
info@ilkersoyturk.net
www.ilkersoyturk.net

salaha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
esenyurt bölgesi uygunsa görüşelim.
ONCÜ COPYCENTER Doğan Araslı Bulvarı Eminoğlu Plaza No:94 (Yapı Kredi Bankası VE Halkbankasının Bitişiği Esenyurt- İstanbul
Tel:0 212 620 34 01 - 0 532 712 09 39 oncucopy@yahoo.com
Yetkili
İsmail Kulaksız