Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

istanbul avrupa (tercihen) / Asya / Bursa / İzmir

kartafilis

🌱Yeni Üye🌱
gerekli bilgiler ilan görselinde mevcuttur teşekkürler...

ZPnyh.jpg

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

kartafilis

🌱Yeni Üye🌱
Bu mesleğe ömrünüzü vermenizin en büyük dezavantajı bu olsa gerek :) kimse size dokunmuyor yeni mezunlar daha çok rağbet görüyor . ucuza çalışırım desem heralde teklif yağardı :)

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
katlıyorum. zaten cvni görünce bu işte ne kadar iyi olduğunuz anlaşılıyor. millet ucuza grafiker çalıştırmanın derdinde. ne derler bilirsin. ucuz ürün alacak kadar zengin değilim. bizim işte de durum aynı. az parayı kabul eden adam onu hakkettiği içindir. ve yaptığı her işte bir falso problem olması beklenen şeydir. eee bu da işverene tekrar bastırma maaliyeti demek. yani esasında zarar ederler ama kimse bunun farkında değil.

gladiac

🌱Yeni Üye🌱
katlıyorum. zaten cvni görünce bu işte ne kadar iyi olduğunuz anlaşılıyor. millet ucuza grafiker çalıştırmanın derdinde. ne derler bilirsin. ucuz ürün alacak kadar zengin değilim. bizim işte de durum aynı. az parayı kabul eden adam onu hakkettiği içindir. ve yaptığı her işte bir falso problem olması beklenen şeydir. eee bu da işverene tekrar bastırma maaliyeti demek. yani esasında zarar ederler ama kimse bunun farkında değil.

Gerçekten çok doğru söylüyorsunuz. İşverenlerin kafasında oluşan en belirgin şey , misal bu işin profesyonellerine 3000-4000 lira para vereceğime onun yerine bu paraya iki - üç kişi çalıştırır aynı işi yaptırırım ve her seferinde yanılırlar. Her ay yeni çalışan aramak zorunda kalırlar.

bellemagazin

🌱Yeni Üye🌱
Aylık yayınlanan magazin aktüel dergimizde dergimizşin grafik sayfa tasarımı bölümünde çalışabilirseniz görüşebiliriz.
EROL ALBAYRAK
0 543 678 03 53

diamondreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,
Telefonunuz kullanılmamaktadır sinyali vermekte.
İlanınız hala güncel ise diamondreklam@hotmail.com adresine cvnizi atarsanız size dönüş yapacağız

Melek YAZICI
0532 734 04 59