Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul Avrupa Yakasında Çalışmak İsteyen Grafiker - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
İstanbul Avrupa Yakasında Çalışmak İsteyen Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul
Program/Seviye: Grafik - Web - Tasarım Programları:

Adobe Photoshop Çok iyi
Adobe Illustrator Çok iyi
Adobe Indesign İyi

Adobe Dreamweaver İyi
Adobe Flash Orta
CSS İyi, HTML iyi

Autodesk Autocad Orta
3D MAX Orta
(uzun zamandır bu programlarla çalışmadım)
İş deneyimi ve içeriği: Daha önce çeşitli ajanslarda ve matbaalarda baskı ağırlıklı görevlerde bulundum. Bilgisayar destekli tasarım ve bilgisayar destekli çizim alanlarında eğitmenlik deneyimim oldu. Web üzerine çok fazla çalışmam olmadı, daha çok tasarım anlamında destekçi konumundaydım. Şu anda hali hazırda bir mücevher firmasının grafik-tasarım işlerinden sorumluyum.
Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)
Askerlik Durumu: Muaf
Medeni Hali: Evli
Referanslar: Tasarım yönüme güveniyorum. İş örneklerimi görüşme yapacağım şirketlere sunmak istiyorum.
İşle ilgili açıklama: Şu an için baskıya yönelik bir çalışma ortamı arıyorum.Web tasarım anlamında destekçi olabilirim. Mac ve PC ortamında çalışabilirim. (Bir süredir hep PC ile çalıştım; MAC başta yavaş olabilir yine de çabuk hızlanır.) İyi bir maaş+sigorta+yemek+yol+huzur şu anki şartlarım... Bu şartların altına düşmek istemiyorum. Yüzyüze görüşmek isterseniz, cumartesi günleri saat 17.00 'den sonra gerçekleşebilir. Herhangi bir iş anlaşması yapmam halinde, şu anki işyerim kendisine yeni bir grafiker bulmak durumunda. Ortada bırakıp gidemeyeceğim için; 10-15 günlük bir opsiyon gerekli olabilir.
E-posta: akinci_deniz@hotmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

gksl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sayın efoja sizin gibi biriyle çalışmak isteriz adresim sizde mevcuttu

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
İlan sonuçlanmıştır, ilgi gösteren herkese teşekkür ederim. İnşallah yeni işim düşündüğüm mutluluğu getirir. Herkese de kendisi için en iyisini diliyorum.

mhmttkn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilanınız güncelse info@tekinajans.net veya 05307848996nolu numaradan bize ulaşırsanız sizinle görüşmek isteriz.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Mehmet Bey çok teşekkür ederim, ancak pazartesi yeni işime başlıyorum. İnşallah siz de karşılıklı hayırlı olun kime kısmetse.

aknur

🌱Yeni Üye🌱
Dijital süblime baskı

Mertertde trtansfer baskı yapıyoruz dijital makına da desen çıktı alacak renk ayarlarını ii bilirim diyorsanız görüşelim 0212 643 12 43

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Teşekkür ederim, şu an çalışmaya başladım. Konu sonuçlanan ilanlara alınırsa çok memnun olurum...

aknur

🌱Yeni Üye🌱
Aknur transfer

Iyi günler

aknur transfer
dijital ve transfer baskı konusunda hizmet vermekteyiz..
Yerimiz merterde iletişim için telefon numaramız
0212 643 12 43
akın mecal
nurten dinç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...