Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İsTaNBuL...

Benzer konular

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
sol taraftaki istanbul yazısı olmasa daha şık duracağina inaniyorum, ellerine sağlik..

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Bencede sol taraftaki yazı olmasa daha iyi olabilirdi sanki. Ayırca ben olsam kız kulesini koyardım görsele. Tabiki bu bir zevk ve görüştür. Benim görüşümü aksettim size sadece. Tasarım gayet hoş. Başarılarınızın devamını dilerim...

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşların dediklerine katılıyorum ama sonuçta yapılmış bitmiş bir iş içinde bence başarılı bir çalışma.başarılarının devamını dilerim

cleverblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkr ederim arkadaşLar, beğendiğinize sevindim sizLerede başarıLar diLerim

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Daha önce başka arkadaşlara da söylediğim gibi sizde de aynı hata var.

İngilizce de büyük İ harfi yoktur. Fakat siz DESİNG yazmışsınız.

duman41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine saglık güsel olmuş...ama yazılar cok moda mod duruyor..dagıtıpta bi baksan.. emeğine saglık...

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Işığın tonu çok hoş duruyor."DESİNG" kelimesinin yazımıda yanlış yazılmış.Artık "İ"lere de dikkat etmek lazım.Kolay gelsin.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Bu çalışmadaki ışık oyunları çok güzel olmuş. Yalnız gerçekten beyaz olan "İstanbul" kelimesini atmalı; design kelimesindeki "i" yi de "ı" haline getirmelisiniz. Başarılarınızın devamı dileğimle.

Green02

🌱Yeni Üye🌱
Afiş güzel olmuş. Ancak kullandığın renk biraz istanbulumsu bir renk değil. daha çok otsuz çölü çağrıştırıyor. Renk olarak örneğin Turkuaz renk kullanabilirdin. Başarılar..

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
Yorumlarda denildiği gibi çok fazla typo var istanbul çok fazla alt taraftaki siyah istanbuldan alıntı fotoğraf hoş olmuş durmuş afişin altında genede tebrik ederim dediğim gibi tek yazı hatan var başarılar dilerim ;)

grafi_x

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık çok güzel Beyaz istanbul yazısının fazlalığı ile ilgili arkadaşlarla hemfikir im bunun dışında her şey çok güzel ve doğru başarılar.

cleverblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet hakLısınız arkadaşLar beyaz istanbuL atıLabiLir!.. En üstte adım yazıyodu koymak istmedim. Son anda aceLeyLe orada istanbuL oLdu :) Napim çok seviyorum bu şehri ama :D DeğerLi yorumLarınız için hepinize teşkkr ederim iii çaLışmaLar diLiyorum...
ÖneriLerinizden sonra ki haLi...

Son düzenleme:

YrmZ_İsT

🌱Yeni Üye🌱
Yapıgın Tasarım Cok Saglam ama Demısler Ya DESİNG de Büüyük İ Olmaz Nese Bir İkinciside Yukardan Aşagı Istanbul Olmasa Dahamı Iyı Olurdu Bogöus Gıbı Gordum Ben Ama Guzel Olmusss Ellerrıne Sağlık __:)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu çalışmadaki ışık oyunları çok güzel olmuş. Yalnız gerçekten beyaz olan "İstanbul" kelimesini atmalı; design kelimesindeki "i" yi de "ı" haline getirmelisiniz. Başarılarınızın devamı dileğimle.

efoja yeteri kadr net anlatmış üzerıne içerlenilecek daha başka yorum yok sanırım yorumları dıkkte alark yaptıgın cok ii emeğine sağlık

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Son çalışmanız daha güzel duruyor ama desing kelimesi (yanlış haliyle) oraya gitmemiş. Elinize sağlık.