Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbulda Grafik tasarım alanında Yetiştirimek Üzere Staj Yeri Arıyorum.

Skyhann

🌱Yeni Üye🌱
İstanbul anadolu yakasında Acıbadem'de ikamet etmekteyim Başarı Soft Bilişim Teknolojileri Akademisi Grafik tasarım eğitimimin birinci bölümünü bitirmiş bulunuyorum Öğrendiklerimi geliştirmek,yeni bilgiler edinmek ve uzmanlaşmak için İstanbul Avrupa Veya Anadolu Yakasında staj yeri arıyorum.

Program Bilgilerim:Freehand Mx,Adobe Photoshop,Corel Draw ve QuarkXpress dir.

Eposta Adresim:Mobidic_99@hotmail.com

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

encourage

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
t.me
Dekoratif ürünler üreten ve online ortamda işlettiğimiz siteler üzerinde satış yapan firmamızda yardımcı grafiker olarak stajyer aramaktayız.

Çizim programlarına hakim kendine bir şeyler katmak isteyen arkadaşları takımımızda görmek istiyoruz.

Başvurularınızı info@teknomoda.net adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Çalışma saatleri : 09:00 - 18:00

Ücret : 500 TL + Yemek

Semt - Üsküdar (İskeleye 5 dakika yürüme mesafesi)

Skyhann

🌱Yeni Üye🌱
Grafik tasarım alanında yetiştirilmek üzere iş arıyorum...

İstanbul Anadolu Yakası Acıbademde ikahmet ediyorum.Başarı Soft Bilgi Teknolojileri akademisi grafik eğitimi ilk bölümünü üstün başarı sertifikası ile bitirmiş bulunaktayım ve şuan ileri seviye grafik eğitimi almaya devam etmekteyim. Bildiğim programlar
*freehand
*photoshop
*corel draw
ayrıca mac ortamındada çalışabilmekteyim.E-ticaret şirketinde 5 aylık grafik deneyimim var ama kendimi yeterli bulmuyorum.Şuan acil olarak kendimi daha çok geliştirip başarılı olabileceğim iş arıyorum para konusu önemli değil yeterki kendimi yetiştirebileceğim bir iş olsun .Hırslı ve sorumluluk sahibi biriyim verilen görevi en iyi ve en mükemmel şekilde bitirmek icin canla başla mücadele ederim.

Skyhann

🌱Yeni Üye🌱
İstanbul Anadolu Yakası Acıbademde ikahmet ediyorum.Başarı Soft Bilgi Teknolojileri akademisi grafik eğitimi ilk bölümünü üstün başarı sertifikası ile bitirmiş bulunaktayım ve şuan ileri seviye grafik eğitimi almaya devam etmekteyim. Bildiğim programlar
*freehand
*photoshop
*corel draw
ayrıca mac ortamındada çalışabilmekteyim.E-ticaret şirketinde 5 aylık grafik deneyimim var ama kendimi yeterli bulmuyorum.Şuan acil olarak kendimi daha çok geliştirip başarılı olabileceğim iş arıyorum para konusu önemli değil yeterki kendimi yetiştirebileceğim bir iş olsun .Hırslı ve sorumluluk sahibi biriyim verilen görevi en iyi ve en mükemmel şekilde bitirmek icin canla başla mücadele ederim.