Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İşte SEN...

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
yosa çok güzel gerçekten.. yolculukta bunu yazıyorsan seni sevdiğin insanla yolculukta düşünemiyorum.. tebrik ederim mükemmel.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
işte bu yaaa... Yosa yüreğine sağlık arkadaşım.. şimdi daha çok sevdim seni.. yüreğimden vurdun beni.. edebiyatı seveni bende severim.. satırların gerçekten çok içten.. bunu bizlerle paylaştığın için kendimizle gurur duymamız lazım :D yüreğine sağlık..

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
yoŞa çok güzel gerçekten.. yolculukta bunu yazıyorsan seni sevdiğin insanla yolculukta düşünemiyorum.. tebrik ederim mükemmel.

Sevdiğim demeyelim :) seveceğim diyelim...
Bende kendimi düşünemiyorum ama bukadar etkili olacağını sanmıyorum :p

Çok tatlı bir yorum...Tşk etmek yetmiyor, yeni birşeyler bulmak lazım :)

(...) üçnokta koyuyorum, söyleyemediklerimin ebabına...

işte bu yaaa... YoŞa yüreğine sağlık arkadaşım.. şimdi daha çok sevdim seni.. yüreğimden vurdun beni.. edebiyatı seveni bende severim.. satırların gerçekten çok içten.. bunu bizlerle paylaştığın için kendimizle gurur duymamız lazım :D yüreğine sağlık..

OOooo oooo, yenimi seviyorsun, aşk olsun valla :)

Estafurullah, gurur duyulacak birşey değil...Böyle söyleyerek yüzümü kızartıyorsun...(utanıyorum)
Beğenmene sevindim...En kısa zamanda senin kaleminide bekliyorum arkadaşım...bilmem hatırlarmısın ama fırtına olup savruluyorduk ...Sen-kankan(hajim)-ben

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
"İşte SEN" Desem Ve Bitirsem Hayatı... yüreğine sağlık

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler arkadaşlar...:)