Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstek :Linkteki Fontu (francker) Türkçeleştirebilir misiniz?

Benzer konular

dddnnnsss

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sayın Gulli , bütün fontların bu gönderdiğiniz linkteki videodaki gibi türkçe karakter desteği yok fontlabda o karakterleri aktif edemiyorsunuz. Mesela küçük "ı" harfi desteğ hiç yok o karakteri bilgisayara anlatmamız için fontlapdan yeni oluşturduğumuz bir gylps için ayar yapmamız lazım ama o kısmında tıkanıyorum. O kısmı aşsam zaten tüm fontları türkçeleştiridim.

Bu arda link sağlamdır bilginize...

Olsinwe

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bazı fontlarda Türkçe Desteği Var ama kapalı değil açınca otomatik geliyor sizdede öylemi bazılarında işe var olduğu gözüküyor fakat çift tıklayıp açınca İNG dönüşüyor onlarıda en baştan düzenlemek gerekiyor. .

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com
Sayın Gulli , bütün fontların bu gönderdiğiniz linkteki videodaki gibi türkçe karakter desteği yok fontlabda o karakterleri aktif edemiyorsunuz. Mesela küçük "ı" harfi desteğ hiç yok o karakteri bilgisayara anlatmamız için fontlapdan yeni oluşturduğumuz bir gylps için ayar yapmamız lazım ama o kısmında tıkanıyorum. O kısmı aşsam zaten tüm fontları türkçeleştiridim.

Bu arda link sağlamdır bilginize...
Türkçe Karater Desteği Olmayan Fontlara Fontlap ile Karekter Ekliyerek Sorunu Çözebiliriz Uğraşılırsa Oluyor
Mesela Adobe Illustrator,de Font karakterini Hazırlayıp Fontlap pro,ya Aktarırız
Ben Bazı Fontları Bu Yolla hallediyorum Ama Çok Can Sıkıcı Uğraştırıcı

dddnnnsss

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bazı fontlarda Türkçe Desteği Var ama kapalı değil açınca otomatik geliyor sizdede öylemi bazılarında işe var olduğu gözüküyor fakat çift tıklayıp açınca İNG dönüşüyor onlarıda en baştan düzenlemek gerekiyor. .

Mesela bu fontta "i" harfine çift tıklayınca "!" şekline dönüşüyor :) gel de onu kopyala yapıştır ile başka yerlerden ayarla uzun iş maalesef orjinali gibi olmaz profesyonel değiliz bu işte...