Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Istinyespor logo yapımı

doomstime

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Ben istinyeliyim ve istinyesporun web sitesini yürütuyorum hiç bir yardim almadan.
Bizim istinyesporun ARMA si ÇİLEKTİR. Bende Hem siteyi Yapma aşamasindayim.
Yaptiğim LOGO Budur.

Eger Sizlerde Bu Konuda Yorumlarinizi Katarsaniz Hatta Benden Daha Tecrubeli Arkadaşlar da Olabilir. LOGO Konusunda Yardim ve Onerilerinizi Beklerim.
saygilarimla

11251_101538416540609_100000533546853_39259_2918807_n.jpg

11251_101814246513026_100000533546853_46573_2972627_n.jpg

11251_101814346513016_100000533546853_46579_3603718_n.jpg

Benzer konular

feanorien

🌱Yeni Üye🌱
Düşünce olarak çok güzel,
arma (logo değil) güzel ancak fontlarda hem açısal hemde uygulamada sorun var, eski klasik şeylere bağlı kalmak zorunda değiliz. Bence gölgeli şeyler kullanmamak çoğu zaman çok daha güzel işler ortaya çıkarabilir.
Çilek + top meselesi güzel ama bende photoshop da luqify kullanarak çok daha başarılı iş çıkarılabilinir.
Son olarak kırmızı ve yeşil şertlerde düzenleme şart, ordaki kırmızı ve yeşil istinye sporun orjinal renkleri mi?

Sen istinyeli isen bende tarabyalıyım kardeşim:)

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
Bir İstinyeli olarak logoyu beğendim,elinize sağlık.Logo konusunda uzman değilim ama 3.çalışmada ki gölge olayı pek hoş durmamış.İstinye sporada başarılar:)

doomstime

🌱Yeni Üye🌱
istinyespor, istinyespor arma

Düşünce olarak çok güzel,
arma (logo değil) güzel ancak fontlarda hem açısal hemde uygulamada sorun var,
Photosopta Tam Olarak Hakim Olamadağimdan Kolayima Boyle Geldiği için Çok Dikkat Ederek Açilari Anca Bu Şekilde Yapmaya Çaliştim.
Farkindayim Bende Fontlarin açisalliğindan. Siniz de gözünüzden kaçmamasi güzel..
M.KöY de ENGLISH FAST Binasi Olan Su An BILGE ADAMA Devreden EDUTIME Web Tasarim Ögrencisiyim :)
eski klasik şeylere bağlı kalmak zorunda değiliz. Bence gölgeli şeyler kullanmamak çoğu zaman çok daha güzel işler ortaya çıkarabilir.
3. Resimde Öylesine Yaptiğim bir Çalişmaydi. 1 ve 2 Resimler Resmi ARMA miza yakindir. Saten Bizim ARMA miz bu şekilde idi de uğraşan Yoktu ve Ben Yeniden Duzenleyerek. Hem Bir istinyeli Hemde Yillar Once Futbol Oynadiğim Bir Kulube Gönul Sevgimizden Dolayi Uğraşiyorum..
Kisaca Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi şarkisi Gibi :)
Çilek + top meselesi güzel ama bende photoshop da luqify kullanarak çok daha başarılı iş çıkarılabilinir.

Bende Beğendim Saten Çilekeğin içine Futbol Topunu Gömmeyi :)
Lugift Gelince Su bunda Ne kadar Lugify degerleri Kullanilabilir ki Çileğin Genel Yapisi iyi gibi bence ama eleştiriye saygimiz var. Benim Bilmediğim Başkasinin Bildiği Bilgi Değildir :))
Son olarak kırmızı ve yeşil şertlerde düzenleme şart,
Şeritlerde Düzenleme Yapilabilir ewet
ordaki kırmızı ve yeşil istinye sporun orjinal renkleri mi?

Kisaca İSTİNYESPOR'dan Şöylece bahsedeyim. Saten sizde Tarabyalisiniz Bilirsiniz Belki.

İstinyespor Kulübü 1979 da Kurulmuş Armasindaki ÇİLEK Amblemini Zamaninda Boğazin En Kaliteli ve En Çok denebilecek ÇİLEK Yetiştirilen Tarlalarindan Esinlenerek Almiştir.
Bu Yüzden de Resmi Olarak Kulubumuz 3 Renk Üzerinden KIRMIZI-YEŞIL-BEYAZ Kullanilmaktadir.

Su anki İstinye Parkin Oldugu SEBA Konutlarinin ve İstinye Sirtlarindan DERBENT'e Kadar Uzanan Vadide Yetiştirilirdi. Bende Hayal Meyal hatirliyorum 1971 Doğumluyum Çünkü..

Sen istinyeli isen bende tarabyalıyım kardeşim:)

Memnun Oldum Komşumuzsun. Eski Bir Rizesporlu Olan ZAFER BIRYOL Tarabyasporda Yetişmiştir ve Tarabyalidir :))

Yorumlariniz ve ilginize Teşekkür Ederim.

Saygilarimla

doomstime

🌱Yeni Üye🌱
Bir İstinyeli olarak logoyu beğendim,elinize sağlık.Logo konusunda uzman değilim ama 3.çalışmada ki gölge olayı pek hoş durmamış.İstinye sporada başarılar:)

Demekki GRAFIKERLER Sitesinde İSTİNYELİ Olarak Tek Değilim :)

Saygilar