Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmir Freelancer Çalışma Merkezi

bilal_67

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar merhaba frelancer grafik tasarım konusunda çalışma alanı bulmak ve hızlı internet bulma problemlerimden yola çıkarak yeni bir girişimcilik örnegi ile sizlerleyim. Açmış oldugumuz Biz Dijital Baskı & Çalışma Merkezi adı altında Alsacak'ta faliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.
100 mhps AKK'siz internet ( yogunlugun artması sonucunda Vodafone FiberMax 1.000 mhps internet sunabilecegini söyledi :) talebe göre internet hızımız artacaktır :)
Üyelik aidatı filan yoktur. Yiyecek veya içecek ücreti var (fiyatlar makul seviyede), (kimse bişey alırmıydınız gözleriyle bakmamaktadır :)
25 kişik rahat oturma alanımız ve 70x70 rahat çalışılabilecek masalarımız bulunmaktadır.
Makine Parkuru olarak:
30 w Lazer markalama
Kupa Bardak Baskı makinesi
Rolan 540i iç 1.37m iç mekan baskı makinesi bulunmaktadır
Tavsiye öneri ve isteklerinizi bildirmeniz bizi memnun edicektir.
Ayrıca belli günlerde grafiker ve baskı toplantıları yaparak izmirli grafiker arkadaşların birbiriyle tanışıp iletişim halinde kalmasını saglamayı amaçlamaktayım hepinizin desteklerini bekliyorum.

Adres: Mimar Sinan Mah. 1358 sok. no:9/B Alsancak/İZMİR
Facebook Sayfamız : https://www.fb.com/bizsanatatolyesi/

Baskı Bölümü daha düzene girmediginden o tarafın fotograflarını ekleyemedim :) biliyosunuz o taraf biraz karışık oluyor :) saygılarla...

ibtKa.jpg

j46rp.jpg

xuO5I.jpg

HxzmB.jpg

yavuzcihanozyur

🌱Yeni Üye🌱
Çok güzel bir girişim. Serbest çalışan insan için hem mesleki anlamda sosyal ortam oluşmuş olur. Birbirine iş paslaşmalar filan da olur. Bayağa verimli geçer çalışmalar.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar merhaba frelancer grafik tasarım konusunda çalışma alanı bulmak ve hızlı internet bulma problemlerimden yola çıkarak yeni bir girişimcilik örnegi ile sizlerleyim. Açmış oldugumuz Biz Dijital Baskı & Çalışma Merkezi adı altında Alsacak'ta faliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.

Merhabalar,

"Photoshop tasarımlarızı HTML,CSS,JQuery koda dökecek freelance frontend geliştirici(ler)" arıyorum, konu sıcağı sıcağına var olan varsa bana ulaşabilir..

Hayırlısı olsun, müsait zamanda bi kahvenizi ayrıca içerim.

u.ulastuta@gmail