Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmirli grafikerler:)

egosantrik

Acemi Tasarımcı
Merhabaa
Ben izmire ankaradan bir kaç ay önce taşınmış bir grafikerim.. henüz izmirde çalışmıyorum bir süre daha çalışmayacağım ama sektörümü bu şehirde tanımıyorum.. bu nedenle özellikle izmirliler dedim başlıkta:) bana izmirde sektörü anlatabilecek izmirli grafiker arkadaşlarıma ihtiyacım varrr:)

Benzer konular

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Hoş geldiniz.. Forumumuza..

İzmir'im güzeldir, hoştur ama piyasası gariptir.. :) bizler sahip çıkıcaz..

Hilal Ertaş

🌱Yeni Üye🌱
evet izmir güzeldir hoştur fakat piyasa şu aralar gerçekten baya bir kötü

korkaks

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
t.me
aslında işin gerçeği bende izmire yerleşmek istiyorum - kocaelili olarak tek başıma yapabilecekmiyim sektörde bi iş bulabilecekmiyim diye düşünüyorum ama çıkmaza sürükleniyorum sanırım her geçen gün tavsiyeleriniz önerileriniz olabilirmi arkadaşlar

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aramıza hoşgeldiniz faydalı forumlar....

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
senelerce istanbulda çalışmış bir İzmir'li olarak 2 yıl önce döndüğüm izmir piyasasını
büyük potansiyel, bolca kötü uygulama olarak tanımlayabilirm... Şu an belediye işleri ve belli başlı ajansların işleri dışında gördüğüm hiç bir basılı malzeme 3 saniyeden fazla akılda kalmıyor ya da 3 cm yakınına gelmedikçe ne olduğu anlaşılmıyor. Tabii bu şekilde öğretilmiş bir piyasa da bu tip işlere ya para vermek istemiyor ya da fazla naz yapıyor. Cesur, bildiğinden şaşmayan, kararlı grafikerlere ihtiyacımız olduğunu söylemekte fayda görüyorum...

Hilal Ertaş

🌱Yeni Üye🌱
senelerce istanbulda çalışmış bir İzmir'li olarak 2 yıl önce döndüğüm izmir piyasasını
büyük potansiyel, bolca kötü uygulama olarak tanımlayabilirm... Şu an belediye işleri ve belli başlı ajansların işleri dışında gördüğüm hiç bir basılı malzeme 3 saniyeden fazla akılda kalmıyor ya da 3 cm yakınına gelmedikçe ne olduğu anlaşılmıyor. Tabii bu şekilde öğretilmiş bir piyasa da bu tip işlere ya para vermek istemiyor ya da fazla naz yapıyor. Cesur, bildiğinden şaşmayan, kararlı grafikerlere ihtiyacımız olduğunu söylemekte fayda görüyorum...

katılıyorum iyi bir saptama sizinki fakat genelleme olmuş sanki :s :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhabaa
Ben izmire ankaradan bir kaç ay önce taşınmış bir grafikerim.. henüz izmirde çalışmıyorum bir süre daha çalışmayacağım ama sektörümü bu şehirde tanımıyorum.. bu nedenle özellikle izmirliler dedim başlıkta:) bana izmirde sektörü anlatabilecek izmirli grafiker arkadaşlarıma ihtiyacım varrr:)

katılıyorum iyi bir saptama sizinki fakat genelleme olmuş sanki :s :)

Arkadaşlar gerek izmire gerek se foruma hoşgeldiniz....

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
İzmir zaten şehir olarak biraz durgun,ilerlemek için acelesi yok gibi;ama rahat ve güzel bir şehir..
Burada tasarımcı olmak güzel bir duygu..
Bende dahil yeni gelenler hoşgeldi ;)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İzmir zaten şehir olarak biraz durgun,ilerlemek için acelesi yok gibi;ama rahat ve güzel bir şehir..
Burada tasarımcı olmak güzel bir duygu..
Bende dahil yeni gelenler hoşgeldi ;)

Sende hoşgeldin redeath..İyi forumlar sana da