Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kafa fiyatına Technojet 3.20 Dış mekan baskı makinası

hatirapolat

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.marinborsa.com
xaar 500 kafa
Makineyi bodrum kata indirebilmek için Demonte yaptık ve bodrum katta topladık fakat toplandıktan sonra hiç çalıştırılmadı. hassas ayarların yapılması ve çalıştırılması gerekiyor İş değişikliği sebebi ve uğraşıcak vakit olmamasından dolayı satışa sunulmuştur. satın alacak olan kişinin gelip makineyi bodrum kattan çıkartmak için tekrar demonte yapması gerekiyor. Demonte konusunda yardımcı olurum. Makinanın işler ekipmanlarında en ufak bir sorun yoktur fakat kozmetik olarak biraz kötü. iyi bir temizlik ve boyadan sonra yeni gibi olur. Fiyat bu makine için çok cazip.

0 532 334 18 56

3.20 Teknojet dış mekan makinam benim için fazla büyük ve dükkanımın yarısını kaplıyor. Makinamın müşterisi hazır derdim makinamı satmak değil Derdim onun yerine alacağım makineyi bulmak. 3.20 makine almak isteyenlerle takasa girebilirim.

İç mekan kalitesinde baskı yapabilecek Dış mekan makina arıyorum
Benim aradığım makina şunlardan biri gibi olmalı
Hp designjet 10000s
Mimaki jv 250
Roland J1000
yada bu makinaların ayarında fiyatı makul bir makina

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!
2. El ürün almak isteyenler ve bu ilanlara cevap veren üyeler bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilirler.​

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com