Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kara kalem çizimlerim

alacakaranlik

🌱Yeni Üye🌱
Sitenizin yeni üyesi olarak siz değerli arkadaşlardan fikir almak istiyorum...
Kara kalem resim çocukluğumdan buyana aşina olduğum severek yaptığım bir hobi. Benim için hobi fakat bir çok arkadaşım, eş dost için bu hobi olarak kalmamalıymışki senelerdir bu telkinlerin ve yönlendirmelerin sonucunda Grafikerlik mesleğine merak sarmış olarak buldum kendimi... Açıkçası bu sektörle ilgili pek bişey bildiğim söylenemez zira mesleki tecrübem hiç yok,
Sadece ilgili kurs'unu bitirdim
Benim sizleden öğrenmek istediğim sizce bu işi yapabilirmiyim?
Bu çizimlerimin böyle bir meslekte ne gibi artı kazançları olabilir?
Cevaplarınız için şimdiden teşekürlerimi sunuyorum...
Saygılar

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle hoşgeldiniz..Güncel değilde, 2005 yılıda olsa çizimleriniz gayet başarılı..Tablet kullanıp bilgisayar ortamını denemlisiniz diyeceğim ama kara kalemden asla vazgeçmeyin..
Kullanmak istediğiniz programlarla alakalı dersler mevcut, zira bu konularda yardımcı olabilecek birçok ta arkadaş mevcut..Tekrar hoşgeldiniz..

alacakaranlik

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle hoşgeldiniz..Güncel değilde, 2005 yılıda olsa çizimleriniz gayet başarılı..Tablet kullanıp bilgisayar ortamını denemlisiniz diyeceğim ama kara kalemden asla vazgeçmeyin..
Kullanmak istediğiniz programlarla alakalı dersler mevcut, zira bu konularda yardımcı olabilecek birçok ta arkadaş mevcut..Tekrar hoşgeldiniz..
İlginize çok teşekkür ederim, evet çizimlerim 2005 zira kendi payıma ayırabildiklerimden bazıları bunlar, malum çevremin bu konuda ilgisi ve talebi yoğun olduğu için güncel çizimleri ancak onlara yapabiliyorum :angel:
Açıkçası bahsettiğim gibi sektör tecrübem yok lakin yaklaşık olarak 3 yıldır photosop kullanmaktayım bununla bilrlikte ek olarak kurs sürecinde coreldraw ve freehand gibi vektörel çizim programları üzerinde bilgi sahibi oldum bu iki programıda genel olarak kullanabiliyorum ve vakit kaybetmeden bir yerlerden başlamak istiyorum fakat nerden başlayacağımıda bilmiyorum açıkçası, zira iki gün evvel yaşadığım sıkıntı itbari ile işimi kaybetmiş bulunmaktayım :sadsmile:

alpsecen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arka fonları da ele alırsan remin daha da canlanır. ayrıca gazeteden falan değilde canlı modellerle (ne olursa çiz cam metal odun meyve insan vs) çalışırsan daha da hızlı ilerlersin. ilerledikce 2005 yılında yaptığın çalışmalar sana güzel görünmez

racoon_tr

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence gayet iyi çalışmalar gelişmeye devam...

Moderatör tarafında düzenlendi:

alobar-pan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu link ne racoon? virüs mü reklam mı nedir? konuyla alakası nedir?

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence çizimleriniz gayet başarılı..Aslında karakalem yeteneği ile grafikerlik dışardan bakıldığında benzer gibi dursada çok farklılar..Ama karakalem yandaş tabiki de grafikere, yararlı olucak birçok durum olacaktır sizin için. Creedwar'ın dediği gibi tablette çizimler yaparak bilgisayar ortamına geçirebilirsiniz çizerliğinizi..Grafikerlikte bilemicem ama karakalemde gayet başarılı çizimler..Ellerinize sağlık..