Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karakalem çalışmalarım(2)

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
çizimlerinizde oranlama ve 3 boyut hataları görüyorum. bunlar çalışarak halledilebilir. naçizane önerim, bol bol çalışma yapın. çizimlerinizde keskin dış hatlar ve tarama kullanmayın. cizim esnasında kalemi akışkan kullanın. yani bol bol araştırma çizgileri kullanın. böylece en doğru forma bir sürü çizgi çizdikten sonra ulaşırsınız. gölgelendirmeleri de bu anlayışla yaparsanız (yani tarama kullanmadan) hem formu oturtmanıza yardımcı olur hem de gölgelerinizi daha gerçekçi verebilirsiniz.

iyi çalışmalar.

temmuzksk

🌱Yeni Üye🌱
Sayın sibel calısmalarınızı cok begendık ögrencı dergımzde yayınlamak ısterız egerkı ıstersnz tabıkıde bızımle bu konuda ırtıbata gecermsnz acbaa sızden haber beklyırouz ıyı gunler

duledu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel çalışmalarınız

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Çizgilerinizi bazı çalışmalarda saglam ve net kullanmışsınız
ama bazı çalışmalarda ise çizgiyi biraz ezmişsiniz
onun dışında perspektif sorunları çıkmış.Özellikle oturan cocuk ve
el etütlerinde ama karekteri çizgide verme ve oranlar çok başarılı..
çizgilerin desende çok özgür duruyor ama biraz perspektif kurallarına
uygun çalışırsan daha dogru ve güzel olur arkadaşım
başarılar dilerim...

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
bütün yorumlarınızı dikkate alıcam .yorumlar benm için çok değerli çünkü güzel sanatlara hazırlanıyorum
ilginiz için çok teşekkür ederim arkadaşlar:)

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık güzel çalışmalar

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık... oturan çocuk hoş duruyor. çevresi dahada geliştirilebilirdi daha iyi olurdu sanırım...

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanırım en belirgin hatalar eller ve ayaklarda.. ve çizgiler çok önemli..daha çok çizgi daha çok daha çok :D:D oturan çocuk çok hoş olmuş diğerleride başarılı :D

designer_sibel

🌱Yeni Üye🌱
Sibelcim canım çok güzel çalışmaların gözle görülür bi kaç eksik var fakat onları biraz çalışmayla düzelteceğine inanıyorum.kendi stilin oluşmuş.başarılar..

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Allahalla :D:D
yoruma bak insan arkadaşına bi insaflı yorum yapar demi:D:D

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok güzel çok hoş çalışmalar, küçük orantı ve persfektif hataları var ama yolun başında oldugun gözönünde bulundurulduğunda gerçekten harika diyebilrim:)
başarılar

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
aslında yolun başında sayılmam 3 senedir çizim yapıyorum fakat bu aralar programlara yoğunluk verdim çizimi aksattım :/

moonlord

🌱Yeni Üye🌱
çizimle amatör olarak ilgilenen arkadaşlar çok beğenirler ama. bu işle gerçekten ilgilenen arkadaşlar da çok fazla hata görebilirler.
oran orantı ve özellikde desende çizgi ve serbest el çalışmalarında pratik yapsanız sonuç çok daha iyi olabilir.
başarılar.

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkür ederim şimdilerde güzel sanatlar yetenek sınavına hazırlanıyorum daha iyi çalışmalarımda var vakit bulursam beğeninize sunucağım :)

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba sibel :)
oran orantıda hatalar var birde gölgelendirmelerde siyahı biraz daha yoğun kullan.Siyah gölgeler her zaman çalışmanı vurgulayacaktır.Çizgilerde biraz daha yumuşak olursa süper olur :)
başarılar dilerim
emeğine sağlık