Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...

damla_

🌱Yeni Üye🌱
mpsc200807231811351tl5.jpg
mpsc200807231808011wd7.jpg
,
mpsc200807231808571ms7.jpg
,
mpsc200807231810141nm6.jpg
,
mpsc200807231812251jv0.jpg
,
mpsc200807231813121rp8.jpg
,
mpsc200807231814071rb0.jpg

heheh bu sefer doğru yaptım sanırsam forum kurallarınıda okudum ödevimi tam yapmışımdır umarım eksik bişe yoktur:)
karakalem ile çok kısa bir süredir uğraşıyorum, hiç bir eğitimim yok.. inceleyip yapıcı eleştirilerde bulursanız dikkate alıcam.. şimdiden çok teşekkür ediyorum ii akşamlar;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çizgileriniz güzel gerçekten, çalışılırsanız çok daha geliştirebilirsiniz
Objeler üzerinde bol bol çalışma öneririm

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
heheh bu sefer doğru yaptım sanırsam forum kurallarınıda okudum ödevimi tam yapmışımdır umarım eksik bişe yoktur:)
karakalem ile çok kısa bir süredir uğraşıyorum, hiç bir eğitimim yok.. inceleyip yapıcı eleştirilerde bulursanız dikkate alıcam.. şimdiden çok teşekkür ediyorum ii akşamlar;)

Bu madde gözünüzden kaçtı sanırım:)
03-) alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır!

ölçülerde orantı bozukluğu hakim. onun dışında tekniğin iyi. emeğine sağlık.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çizimlerin güzel ama tam yüzlerde sorun var. Sağ ve sol orantılı olmadığı için yamuk duruyor.

almigo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
perspektifin olmayışı bütün çalışmanı öldürmüş bazı yerlerde çok ayrıntılı çalışmana rağmen bazı yerleride özenmemişsin

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çizgileriniz güzel.ben dört resim arasında en çok objelerinizi beğendim.tabiki hatalar var ama aşılabilir.biraz daha portre çalışın..

damla_

🌱Yeni Üye🌱
tşk ederim yorumlarınız için bunlar ilk çalışmalarım mazur görün ltfn:) ama çok çalışıcam:)

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Desen çizmenin yanı sıra, temel sanat eğitimi ile ilgili çalişmalarda yaparsanız, deseniniz gelişecektir. (nokta, çizgi etütlemeler). Çünkü ışık-gölge, oran-orantı, doku, persfektif ve ölçülendirme hatalarınız var. Pes etmeyip foruma yenide yükleme yaptığınız için ben şahsım adına teşekkür ederim. Yakın bir zamanda gelişmiş yeni desenleriniz merakla bekliyorum. Çizim isteginiz, mutluğunuz ve güveniniz daim olsun.

beetlejuice

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.reklamturk.net
bende daha yeniyim fakat hocamın bende de görüp söylediği yanlışları söyleyeyim sana
gölgelendirme yaparken karalama veya boyama gibi yapma
düz,dik,yatay,eğik çizgiler kullan
kıvrık büküük olmasın yani

ilk resim oransız olmuş biraz
oran orantıya dikkat et

damla_

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle yapıcı eleştirileriniz için tşk ederim nüket hanım evet bu sefer dersimi çalıştım da geldim :) yüklemeyi öğrendim:) nokta ve çizgi etütlerinn üzerinde durucam haklısınız.. yeteneğim olmayabilir fakat ben bu işi gerçekten çok seviyorum ve en yakın zamanda eğitim almak istiyorum sorunda orda zaten ya yöneten kimse olmadığı için yanlış adımlarla ilerlio olabilirim biliyorum inatla bu siteye yükleme isteğimde bundan kaynaklanıyor zaten.. doğru yönlendirilmek için bu işin eğitimini almış insanlara danışmak..
tekrar teşekkür ederim,iyi akşamlar..

çok sağol beetlejuıce eleştirilerini dikkate alıcam;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

damla_

🌱Yeni Üye🌱
mpsc200808011825201ul5.jpg

buda sonuncusu yorumlarınızı bekliyorum... yanlışlarınız görüp tavsiye veririseniz çok sevinirim:)

atalay43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teknık olarak güzel ama anatomısi bozuk elıne vesıkalık al oyle duzelttmeye calıs kendını

scoob26

🌱Yeni Üye🌱
ınsan bedenının belırlı kalıpları vardır onları bı ogren kullan ıstersen yardımcı olur ornegın manga karakterı cızerken ufak on calıusmalar yapılıo onları falan bı arastır ıstersen hersey orantılı cıkar bı sure sonra ama azım var sanırım

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
portre çalışmalarında orantılara dikkat etmelisin.bol bol göz burun çalış.bunlar benim tavsiylerim :) obje çalışmaların çok hoşuma gitti.çalışırsan ortaya daha güzel şeyler çıkcağına inanıyorum.başarılar...

grafibsn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba Damla eğitim almamış biri için karakalemlerin gayet iyi mümkün olduğunca parmakla dağıtma gölgeleri serbes bırak serbes çizkiler boll karalamalar yeterli olacaktır gelişmen açısından mümkün olduğu kadar az silgi bol çizgi diyorum :)

EMEL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cızmeyı özledım ya ama anatomı hataların var cok calışman lazım tonlamalrnda hep aynı dıkkat etmen gerekıyor...

damla_

🌱Yeni Üye🌱
ınsan bedenının belırlı kalıpları vardır onları bı ogren kullan ıstersen yardımcı olur ornegın manga karakterı cızerken ufak on calıusmalar yapılıo onları falan bı arastır ıstersen hersey orantılı cıkar bı sure sonra ama azım var sanırım
kanonlara uyarak çizmeye çalışıyorum çizmeye başlayalı bi ay olmadı ilk çizmimden sonuncusuna kadar var kısa bi süre ama değerli yorumların için tşk. ederim dikkate alıcam:)

damla_

🌱Yeni Üye🌱
cızmeyı özledım ya ama anatomı hataların var cok calışman lazım tonlamalrnda hep aynı dıkkat etmen gerekıyor...
sanırım biraz daha natürmort çalışmalıyım ne dersin? portre çizmekten hep korkmuşumdur.. ölesine göz karalamalrıyla başladım ama dikkate alıcam saol:)
ton ve çizgi çalışıcam tşk. ederim:)