Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karakalem çalışmalarım

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
47019565.jpg

vazo.jpg

torss.jpg

tors.jpg

ss854020.jpg

portre3.jpg

portre1.jpg

portre.jpg

porte2.jpg

nrgs.jpg

ndn.jpg

modll.jpg

modl.jpg

modelz.jpg

mdel.jpg

kbk1.jpg

kbk.jpg

imgesel.jpg

gzm.jpg

el1.jpg

85902180.jpg

bbm.jpg

aykkb.jpg

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
İlk önce konu başlığınız kurallara aykırı..
Çalışmalar için ise..Anatomi ile ilgili ciddi sıkıntılar var. portreler onlara nazaran daha iyi ama onlarda da sınıntılar var tabiki..El, ayak, yüz çizimi ile ilgili daha fazla alıştırma yapmalısınız..

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çizimlerinin hemen hemen hepsi tek çizgiden oluşuyor..araştırma çizgilerini göremedim hiç..çizgi çok önemli bunu unutma..tonlama yaparken bile tek çizgiyle ifade etmişsin..ancak kıvrımlar herzaman 2 çizgiden oluşur ışık gölgeye görede tonlamasını yaparsın.. ayaklar modele göre hep küçük olmuş..portrelere daha fazla emek harcamışsın sanırım..diğerlerine göre daha hoş gözüküyorlar..başarılar dilerim :D

..EsRa..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
torsların ışık gölgesi iyi ama biraz kalın olmuşlar oysa o biraz daha incedir.portreler iyi ama onlarda da sorunlar var,saçlara biraz daha dikkat et kafaya yapışmış gibi duruyorlar.daha çok anatomi çalışman lazım,ayaklar ve eller başla aynı ölçüdedir buna dikkat etmelisin,ve figürlerde genellikle belden aşağısında sorunlar var.çalışman bittikten sonra uzaktan incelemeni tavsiye ederim böylece sorunları rahatlıkla görebilirsin..bunlara biraz daha özen gösterirsen ortaya çok başarılı çalışmalar çıkacaktır emeğine sağlık..

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için teşekkür ederim =)

sunuyerme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sadece biras daha araştırma çizgisi kullanırsan daha iyi çizimler yapabilirsin:)

*GrAfIkEr*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ewet diğer arkadaşlarımında belirttiği gibi anatomide ciddi şekilde sorunlar var.tors hiç olmamış:worried: çok daha çizim yaparak geliştirebiliirsin ama daha çok tek çizgi üzerinde gelip gitmişsin.hiç araştırma çizgileri kullanılmamış bununda sıkıntısı var.ama dediğim gibi gelişebilir ..:wink:

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkur ederım yorumlarınız için

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Karakalemle uğraşmak güzeldir bilirim
Ama kursta hocamın bana öğrettiklerine göre yorum yapmam gerekirse;
Daha hafif ve yumuşak çizgilerle çalışsan daha iyi olur gibi geliyor bana :wink:
Zira bende aynı hatayı yapıyorum :wink:
Çizgilerin fazla sert gibi geldi bana,özelliklede portrelerde! anatomik hataları söylemiş arkadaşlar ama tüm çizimlerinde bu hata mevcut değil ki!Yani sanırım bazılarına daha az özenmişsin :smile:
Bence çizmeyi bırakma,devam ettikçe düzelecektir
Kursta düz çizgi bile çizemeyen arkadaşlar, aldılar yürüdüler çok çizdikleri için,hocamız bile şaşardı hatta!Her boş zamanında karalama yapmak bile çizimini geliştirecektir.Ben bıraktım karakalemi ve bir sene boşa çalışmış oldum
:crying:
Durmak yok yola devam diyorum
Devamını bekliyorum
Saygılar

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çizgilerdeki hataların farkındayım ama şimdi daha iyiler biraz yumşadılar teşekkürler yorumuz için :)