Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karakalem çalışmalarım

karakalemci

🌱Yeni Üye🌱
kendi çapımda yaptığım bi kaç çalışmam paylaşmak istedim... çok iyi değiller ama yorumlarınızı bekliyorum...sizce bu çizimlerle yetenek sınavı kazanma şansın ne kadar olabilir:)

34560836.jpg

45993884.jpg

28166138.jpg

14487436.jpg

fdgfhb.jpg

gfhfgj.jpg

41806646.jpg

36151153.jpg

gjuu.jpg

fgfhf.jpg

fgbh.jpg

dggb.jpg

jhgfy.jpg

jugu1.jpg

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalarınıza bakılırsa Resim dersinde çalışılmışlar sanırım. (Biz de aynı şeyleri çizerdik) Model ve Kompozisyon çalışmaları yetenek sınavı için çok önemli. Çok daha fazla çizgi egzersizi yapmalısınız, çizgilerinizi daha netleştirmelisiniz. İnsan anatomisi ve gölgelendirme üzerine daha çok çalışma yapmalısınız. Başarılar.

karakalemci

🌱Yeni Üye🌱
yorumun için teşekkür ederim...ben de kendimi daha çok geliştirmek için çabalıyorum kendi çapımda.kursa falan gitmediğim için kendi kendime çalışıyorum umarım yetenek sınavına kadar daha donanımlı şekilde hazır olurum...teşekkürler..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
oran-orantı ve renk tonu probleminiz oldukça fazla. Emmestinde dediği gibi el egzersizleri yapıp sürekli alıştırma yapmalısınız. Çizgilerinizi çok sert kullanıyorsunuz buda çalışmaları öldürüyor. Bırakın kalem elinize yön versin eliniz kaleme değil.
Prof. birinde oranlar ve ölçümler hakkında bilgi almanızı tavsiye ederim

karakalemci

🌱Yeni Üye🌱
ewet haklısınız çizim konusunda çok eksiğim var ama maalesef kendi kendime çalışmak zorundayım elimden geldiği kadar hatalarımı düzeltmeye çalışıorum. yorumunuz için teşekkürler hatalarımı görmemde yardımcı oldunuz...

..EsRa..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
oran-orantı,perspektif,portre ve anatomide ciddi sorunlar var.bunlar üzerine araştırma yaparsan daha iyi işler çıkarabilirsin..

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kesinlikle kendi kendine daha başarılı olabilirsin çünkü yetenek var... Israrla çalışırsan emin ol olur... ve kendi çabanla yapacaksan bile bi takım yardımlar almalısın... çizim kitaplarını falan araştır. İnternetten bu tür resimler var onları gözlemle nasıl yapılmış nedir gibi.. umarım başarırsın

sunuyerme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bol bol çizim yap bnce insan çizimlerinde sorunların var bir de torsun cok uzun olmus orantıyı tutturamamıssın