Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karakalem Çalışmalarım

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Amatörce yapmaya çalıştığım iki çalışmam Değerli yorumlarınız için Şimdiden Teşekkürlerimi Sunuyorum:)

dsc05766e.jpg

dsc05767k.jpg

Benzer konular

FIRTINAM

🌱Yeni Üye🌱
bakış açısına göre masaların üstü tam görünmez ilk resimde masanın bize yakın olan ayagı kısa kalmış gibi odaya giriş kısmın üstü bukadar görünmez bilgisayar masası sanki üstünde cok agır birşey varmışta ayaklar açılmış valla daha bir cok hatalar var ama uğraşmışsın emegine saglık:)

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
bakış açısına göre masaların üstü tam görünmez ilk resimde masanın bize yakın olan ayagı kısa kalmış gibi odaya giriş kısmın üstü bukadar görünmez bilgisayar masası sanki üstünde cok agır birşey varmışta ayaklar açılmış valla daha bir cok hatalar var ama uğraşmışsın emegine saglık:)

Teşekkür ederim :D iddaalı değilim zaten bunu üstadlara bırakıyorum:)

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Eğer hiç eğitim almamıssan bir an önce al.Çünkü geliştirebilirsin.

Açıkçası şöyle sölemek gerekirse ilk okulda merak sarmıştım sonrasın çubuk adam ile başladı ve bu duruma kadar geldi sonrasında üzerine gitmedim.Teşekkür Ediyorum düşünceleriniz için Saygılarımı sunuyorum:)

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
perspektife çok dikkat etmelisiniz. bu konuda hatalarınız en çok göze çarpanı. ışıklandırma ve gölgelendirme hiç yapılmamış. ayrıca çizim tekniği ile ilgili eksikleriniz de var. keskin çizgiler ve taramalardan kaçının. çizimlerinizi mümkün olduğunca az kalem kaldırarak ve serbest hareketlerle yapın. kalem basınçlarına dikkat edin.

iyi çalışmalar

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
perspektife çok dikkat etmelisiniz. bu konuda hatalarınız en çok göze çarpanı. ışıklandırma ve gölgelendirme hiç yapılmamış. ayrıca çizim tekniği ile ilgili eksikleriniz de var. keskin çizgiler ve taramalardan kaçının. çizimlerinizi mümkün olduğunca az kalem kaldırarak ve serbest hareketlerle yapın. kalem basınçlarına dikkat edin.

iyi çalışmalar

Teşekkürler:)