Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karakalem Çalışmalarım..

hackmemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
grnt088.jpg

grnt083.jpg

grnt073j.jpg

grnt075l.jpg

bu da futbol konulu bir imgesel çalışma

grnt079g.jpg

arkadaşlar ben yetenek sınavlarına hazırlanıyorum da...2 buçuk haftadır kursa gidiorum..genellikle karikatür çizdiğim için desene alışmam biraz güç oldu.2 buçuk haftada bunları yapabildim..daha 2 ay kursa gideceğim acaba ilerletebilirsem girme ihtimalim var mı üniversiteye?

yorum yaparsanız sevinirim arkadaşlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Tabikide kendini yetiştir öz güvenin artsın olmıyacak diye birşey yok:) Üniversiteye giriş aşamasında ise bol bol ders çalış :D bunu orada öğretsinler,Öğrenmeye gıtmıyormusun yetısmete gıtmıyormusun :) acele etme ve söylenen yanlısları es gecme uzerınde dur bu konuda bende valısmalar yaparım ama tabıkıde profosyonel degılım ama nasıhat etmıslerdır bana "Ne Yaparsan Yap,Yaptığın İşin Hakkını Ver" bu doğrultuda ilerle dedıgım gıbı dersıne calıs bol bol sonrasında yol çizilmiş olucak ;) Başarılar...

hackmemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öneriler için sağol da üniversite tecihim grafik tasarım ya da çizgi film animasyon olacağı için çizim daha önemli... öss den barajı aşmam yetiyo ve şuan barajın epeyi üstünde puan alıyorum.ben çizgiler için sordum.çizgilerim nasıl acaba

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Hııım Ok o zaman resimler fena degıl tabıkıde gelısmen gerekıyor.ama belırttıgım gıbı zamana ıhtıyacın var sıkmadan sıkılmadan bunu sonuçlandırabılırsın ve iyi yönde ilerlersin:)

Ahuela

🌱Yeni Üye🌱
Bence çok iyiysin umarım istediğin olur :)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Allah gönlüne göre versin ablacım :)
sınav sonucu konusunda haberdar et bizleri...
Başarılarının devamını diliyorum
Sevgiler

selin güzel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çizgilerin süper çok beğendim. Yolun açık olsun

hackmemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim..beğenmenize sevindim arkadaşlar :)

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
hmm çizgilerin falan çok başarılı ama sanki figürlerin kafaları vücuda oranla biraz büyük:)

bir de yetenek sınavına hazırlanıyormuşsun başarılar diliyorum.Ama çaba gerek..
Hep daha fazlası..Biraz daha çalışman ve ilerletmen gerek
Çizgin oldukça iyi sadece orantıya dikkat etmelisin..

Ben de yetenek sınavına hazırlanmıştım 2 sene önce:) o heyecanı bilirim..Mimar Sinan da şansımı çok zorladım ilk aşamayı geçtim ama 2. de çuvalladım:)
Marmara Üni.de 1. ve 2. aşamaları da geçip yedeklere kalmıştım..ama gidip takip etmedim:)hala merak ederim acaba kontenjan açığı olupta sıra bana gelmiş midir diye:)

Başarılar..

Son düzenleme:

hackmemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hmm çizgilerin falan çok başarılı ama sanki figürlerin kafaları vücuda oranla biraz büyük:)

bir de yetenek sınavına hazırlanıyormuşsun başarılar diliyorum.Ama çaba gerek..
Hep daha fazlası..Biraz daha çalışman ve ilerletmen gerek
Çizgin oldukça iyi sadece orantıya dikkat etmelisin..

Ben de yetenek sınavına hazırlanmıştım 2 sene önce:) o heyecanı bilirim..Mimar Sinan da şansımı çok zorladım ilk aşamayı geçtim ama 2. de çuvalladım:)
Marmara Üni.de 1. ve 2. aşamaları da geçip yedeklere kalmıştım..ama gidip takip etmedim:)hala merak ederim acaba kontenjan açığı olupta sıra bana gelmiş midir diye:)

Başarılar..

yorum için tşkkürler...oranda sorunlarım var..onu da gidercem inşallah :) ben eskişehir, hacettepe veya 9 eylül istiyorum bakalım inşallah gelir :) saol

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorum için tşkkürler...oranda sorunlarım var..onu da gidercem inşallah :) ben eskişehir, hacettepe veya 9 eylül istiyorum bakalım inşallah gelir :) saol

yolun açık olsun :)
9 Eylül'de şansın daha yüksek bence..
Eskişehir'de animasyon istiyordum ailem göndermemişti:sadsmile:
umarım kazanırsın..