Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karakalem desen çalışması

-cartoon-

🌱Yeni Üye🌱
michelangelonun orjinal çizimine bakarak yapmaya çalıştığım bir desen çalışması a4 kağıda çizilmiştir

Benzer konular

-cartoon-

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler :) şimdi oldu sanırım?
designbycseker.jpg

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
gölgelendirmede ki geçişler çok sert ve bu sertlik baktığımız şeyi bir beden olmaktan çıkarıp, kayalaştırmış. dış konturlar çok belirgin.. yinede şekli kavrayışınız güzel. iyi çalışmalar dilerim..

mehmetmetin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Güzel çalışma :) Bende çizgiler çok sert olmuş diyecektim ama ''Mesleği:Karikatürist'' Yazısını görünce olabilir dedim :) Kolay gelsin ...

-cartoon-

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler, evet 10 yılı aşkındır profesyonel olarak karikatür çiziyorum tamamı olmasada çalışmalarımdan bir kaç tane örneğe şu linkten bakabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

-cartoon-

🌱Yeni Üye🌱
bir çok dergide çizdim, ustura, aksak kurbağa, hbr maymun,gırgır,pişmiş kelle,penguen,vs ama şuanda eğitim içerikleri hazırlayan bir şirkette karikatürist olarak çalışıyorum flash programında çizimlerimi anime ediyorum, ama elbette yeni bir mizah dergisinde çizimlerimi görebilirsiniz

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
paylaşım için teşekkürler ilk önce
anotomi ve oran-orantı da proglem var arkadaşlarında dediği gibi gölgelendirme çok sert çizgilerini yumuşatmalısın iyi çalışmalar

-cartoon-

🌱Yeni Üye🌱
paylaşım için teşekkürler ilk önce
anotomi ve oran-orantı da proglem var arkadaşlarında dediği gibi gölgelendirme çok sert çizgilerini yumuşatmalısın iyi çalışmalar

oran ve orantı probleminden kasır nedir? bu figür Maniyerizmin babası olarak anılan michelangelonun çiziminden referans alınarak çizilmiştir, maniyerizm figürlerin deformasyonuyla kendini belli eden bir sanat akımıdır, oran ve orantı bilinçli bir şekilde deforme edilmiştir