Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karakalem

gülsemen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aranıza katılalı çok olmadı arkadaşlar. Cumartesi gecesi yaptığım bir çalışma bu. Yıllardan sonra... Paylaşmak istedim.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Elinize saglik, ama gölgelendirmeleri biraz daha dikkatli kullanmalisiniz. :)

gülsemen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler. Amatör bir çalışma tabi. Daha sık alabilirsem elime sanırım daha iyi olacak.

arkadaşlar biraz yorum yapsanız:) 20 yıl sonra ilk kez kalemi elime aldım. Hatta ders almak için görüşmeler halindeyim. Eleştrilerinizi bekliyorum. Yoksa çokmu fena :)

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Karakalemde nelere dikkat edilir pek bilgim yok.!
benim gözüme sanki biraz bouk gibi geldi üzerinde sis perdesi var gibi
ama yinede 20 yıl aradan sonra fena değil elinize sağlık,

inci_merve

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel bir çalışma.bence çalışarak kendini dahada geliştirebilirsin:)

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence ii bi çalışma olmuş ama gölge verirken elinle dağıtmazsan çok daha ii olur ve kesinlikle eğitim almalısın çünkü başarılı olucan kesin başarılar dilerim

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle kalemine sağlık...penelophi arkadaşımıza katılıyorum elinle gölgelendirme yapmazsan sanki daha güzel olacak ve bazı noktaları keskin yaparsan sanırım resime renk gelecek başarılar dilerim inşşallah dilediğin yere ulaşırsın...

gülsemen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için :) eğitim alacağım şubat sonunda başlıyorum.

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
karakalem meraklısı olarak çizimi güzel buldum. Gölgelendirmeler birde saçlar biraz daha gelişmeli başarılar diliyorum, ellerinize sağlık.

gülsemen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şunu itiraf etmeliyimki eğitim almaya başlamadan önce yaptığım resimlerin hatalarını göremiyordum. Fakat o kadar çok öğrenecek şey varmış ki gerçekten bu çizimler şimdi bana çok yavan geliyor. Ben portre çizmeyi kendime hep çok yakın gördüm. Biraz daha çalışarak daha iyi işler koymak istiyorum. Fakat çizmek müthiş bir şey. Ve çok çalışmanın yanında gerçekten yeteneğinde olması gerekiyor.