Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karakalem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şirine13

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
grafikpaylasim.azbuz.com
defterime boş dersimde çizdiğim bir karakalem çalışmam(el çizimi)
grnt106qd1.jpg

grnt107kn3.jpg

yorumlarınıza.......:)

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
defterime boş dersimde çizdiğim bir karakalem çalışmam(el çizimi)
grnt106qd1.jpg

grnt107kn3.jpg

yorumlarınıza.......:)

24-) Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan topikler yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun insiyatifindedir..

Yanlış bölüme konu açmışsınız.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
kimse yorum yazmıyor:(

03-) Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Forum Kuralları...Uyulması için.Sabırlı olmanız olumlu yorumlar almanızda etkili olacaktır.
Kolay gelsin.

cansen79

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.avsa.in
yorum yok uyarı çok :D

şirine güzel olmuş çizimlerin diyim bari ben:)

şirine13

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
grafikpaylasim.azbuz.com
03-) Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Forum Kuralları...Uyulması için.Sabırlı olmanız olumlu yorumlar almanızda etkili olacaktır.
Kolay gelsin.
aradan zaman geçtiğinde flood olmuyo diye biliyodum öğrenmemeyi meslek edinmekte ne demek anlayamadım? siz öğren meyi meslekmi olarak alğılıyorsunuz benim flood yapmamda herhangi bir art niyetimyok ve bu mesajım dada art niyet yok bu site amacını aştı bence herkez birbirini yanlış anlamak için elinden geleni yapıyor isterseniz siteden atın isterseniz de konuyu kilitleyin sabrede sabrede sabır taşına döndüm
heralde sizde yanlış anlamayı meslek edin diniiz??????
bu site deki son sözlerim iyi günler.....
bu sitede de lütfenlerle durulmaz
gayet kibar konuştuğumu sanıyorum başkaları yazdıklarımdan pay biçmesin

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
güle güle diyelim o halde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...