Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit Kağıt Kalınlığı

btrbck

🌱Yeni Üye🌱
Herkese selamlar,

Kartvizit bastıracağım ama kağıt kalınlıkları hakkında hiç fikir sahibi değilim.
Çok kalın olmasını istemiyorum ama piyasadaki kartlar kadar da ince ve kalitesiz olmasını istemiyorum.

Nasıl bir kağıt kullanmam gerekiyor.
bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
300 gram idealdir kartvizitler için 300 gram bristol kağıt...

dgnszgn

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba
300 veya 350 gr amerikan bristol +mat selefon şeklinde kağıt seçimi gayet güzel bir sonuç almanıza yarayacaktır.

Ayrıca farklı bir kağıt olsun derseniz 300gr fantazı kağıt seceneklerinide tercih edebilirsiniz bu kağıtların yüzeyleri deri deseni gibidir kartvizite extra bir ağırlık katacaktır.

reklamnehiri

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.reklamnehiri.com
o elinize aldığınızda ben buradayım diyen kartların dönemi biteli çok oldu.

Dijital baskının maliyetleri çok düşürmesi, offset baskıdan daha zahmetsiz oluşu haliyle sektörde ki eğilimlerin değişmesine yol açtı.

Olay sadece matbaacıları değil, hedef kitle olan tüketicilerin ihtiyaçlarınında değişmesini sağladı.

Sizin gibi düşünen çok az kişi var; kartvizit parlak olsun ve çok ucuz olsun düşüncesi hayli yaygınlamış durumda.

neyse, isteğinizi dağıtmayalım. Genelde kararsız kalanlara iki seçenek sunuyorum ... sizede sunayım ...

hem uygun fiyatlı olsun hemde kaliteden ödün vermesin diyorsanız fantazi tuale kartviziti öneririm ... ya da 350 gr mat kuşe ...

fantazi tuale 37,50 TL + KDV
350 gr mat kuşe 25 TL + KDV

gibi bir bütçeye denk geliyor ...

350 gr'da kişisel tercihim lak attırmak olur, düzgün tasarımlı kartlarda "ben buradayım" diyor sonuna kadar ...

tabi bizde 6 çeşit kartvizit ver, bakmak isterseniz www.reklamnehiri.com adresimiz ...

jardelao

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana sorarsan yeni 700 gram sıvamalı ve kabartmalı kartviziti tavsiye ederim ele alındımı bir ciddiyet hissediyorsun karşındaki de aynı düşünceye sahip oluyor

andy213

🌱Yeni Üye🌱
vous pouvez utiliser le papier

350 gr Cyclus et 300 gr de canson, 285 gr Stardream Metallic ( Le papier nacré ) et Papier Multiloft ( La carte de visite premium )

andy213

🌱Yeni Üye🌱
vous pouvez utiliser le papier

350 gr Cyclus et 300 gr de canson, 285 gr Stardream Metallic ( Le papier nacré ) et Papier Multiloft ( La carte de visite premium ) vous pouvez utiliser le papier

350 gr Cyclus et 300 gr de canson, 285 gr Stardream Metallic ( Le papier nacré ) et Papier Multiloft ( La carte de visite premium )

partial0910

🌱Yeni Üye🌱
When you take it in your hands, the period of the cards saying I am here has been long.