Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit

By.Tugrul

🌱Yeni Üye🌱
Yorumlarınızı Beklerim...

kart1rq4.jpg

haner00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sürücü kursundan daha cok oto galericisi ni animsatiyor, biraz daha üstünde calismani tavsiye ederim, renkleri biraz daha acik yapabilirsin,
basarilar dilerim

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
banada oto aksesuari pazarlayan bi firmayi animsatti

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
kötü bir çalışma kart vizite bende benzemedim:s

esmma

🌱Yeni Üye🌱
bu haliyle pek olmamış.ama renklerde ve daha çok sürücü kursunu anımsatacak farklı ibareler koyarsan daha iyi olacağına inanıyorum.
ellerinize sağlık...

emelim

🌱Yeni Üye🌱
bencede sizlere katılıyorum sürücü kursuna benzememiş açık renkler kullansan daha iyi olur bence..

graffiti82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yol işaretler otomobiller trafik gibi malzemeler varken 3 renk ve 1 arabaya takılmak?...

otomobil firması bu arabaya bu denli şık bir broşür hazırlamamıştır o ayrı konu!....

komsukizi105

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok düz geldi bana kartvizit değilde daha çok bilgi eklense 2.sınıf bi el ilanı olabilir tek yüz olanlar var arkadaşların dediği gibi trafik işaretleri daha alıcı bi havaya sokabilir.
Emeğine sağlık yinde sonuçta bi uğraş var

bird35

🌱Yeni Üye🌱
benim fikrim oto katakog kapağı gibi zaten resimli kartvizitlere anlam verememişimdir hiçbir zaman ama malesef kullanan ve yapan çok yani bu tip katrlarda grafiksel bir durum yok bence vectorel takıl biraz firmanın yaptığı işi düşün creative olarak ne yapabilirim diye sadece düşün ama bir kartvizit için bu kadar düşünemem diyorsan sen bilirsin hadi durma yeni bişiyler yap görelimmmmmm :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Peki bu kartvizit elimize geldiğinde kiminle muhatab olacağımızı nereden bileceğiz?

Ayrıca kartvizitten çok etikete benzemiş.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
valla arkadaş üye olur olmaz sallamış bi resim, (zaten rortalardada yok kendileri) sen çene yor istediğin kadar.
bu yapılan kadar bende yüzlerce buraya ekleyim olsun.
al bi resim yaz üzerine iki yazı .... vs. vs.
yazıları neden yazmadınız. karakterleri nedir. kaç puntoda yazılmış değilmi yani...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
valla arkadaş üye olur olmaz sallamış bi resim, (zaten rortalardada yok kendileri) sen çene yor istediğin kadar.
bu yapılan kadar bende yüzlerce buraya ekleyim olsun.
al bi resim yaz üzerine iki yazı .... vs. vs.
yazıları neden yazmadınız. karakterleri nedir. kaç puntoda yazılmış değilmi yani...

Yazıları yazmamak daha doğru aslında. Ama oraya gerçek olmayan bilgileri yazabilirdi tabiki.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yazıları yazmamak daha doğru aslında. Ama oraya gerçek olmayan bilgileri yazabilirdi tabiki.

neden yazmamak daha doğruki sonuçta yapılan işte umuma açık bi iş.
kartvizit olsun broşür olsun yada panolara kadar herşey.
ben bi sakınca göremedim bu konuda... tabi forumda reklem yasak değilse :D:D:D

DareDeviLL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu yunus Emre Hocalar İlcesindeki Yunus emre Sürücü Kursu Mu Kardeş
Ayrıca Calışma Cok Basit Olmus Bence Yani Kurs la ilgili bi calismayi yansitmiyor
bence daha degisik bisi yapmalısın

By.Tugrul

🌱Yeni Üye🌱
ya üye olur olmaz bi resim sallamadım ve buralardayım.
telefon numaraları ve adres bilgilerini kendim sildim, isterseniz iletişim bilgilerinide eklerim.
'' eminecik'' ben bunu buraya süs olsun diye koymadım ben bundan 10.000 adet baskı aldım...

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Peki bu kartvizit elimize geldiğinde kiminle muhatab olacağımızı nereden bileceğiz?

Ayrıca kartvizitten çok etikete benzemiş.

By.Tugrul arkadaşımızı ara üstad, kişisel bilgileri sana ulaştırır...:D

şaka bi yana düşünce güzelde sektör farklı bence. yani illa ki trafik işaretleri olacak diye de bi kural yok bu konuda diğer arkadaşlara katılmıyorum. trafik işaretleri dışındada daha hoş çalışmalar çıkacağı kanatindeyim. "herkes düşünür, önemli olan pratik bilgiyi uygulamaktır."

emeğe saygı / başarılar...

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Biraz "seri üretim tarzı" olmuş..Benim önüme gelen işlerden %90 'ı eskiden yapılmış bir broşürün, kartvizitin bir iki yerinde değişiklik yapmak, iletişim bilgilerini değiştirip yollamak tarzında oluyor...Grafiğin "işçilik" bölümü yani.Onlarla da uğraşıyorsunuz, logoları tek tek elle yeniden çiziyorsunuz( hele corel gibi node ları nedense yoketmeyen, kıvrımlarıyla insanı çileden çıkaran bezierle...) font bulunmuyor logodaki fontun etrafını bezier ile çıkarıyorsunuz!Yine de bunları yorumlanmaya dair işler olarak, tasarım işleri olarak görmüyoruz.
Bu kart matbaaların hazır şablon kartlarına benzemiş .Basit zevkleri olan birini
n hoşuna gidebilir ama kartvizit tasarımına uygun olmadığı kanaatindeyim.Orada arabanın çekiciliği ,insanda bir lüks ve hız duygusu uyandıran etkisi bir sürücü kursu konseptine uygun olmak bir yana, hızlı araba kullanmanın değil, kuralların öğretildiği bir kurumun tarzına tamamen zıt.
Vektörel veya pixelli hali özellikle belirgin basit bir gif olabilir vs...Virgül gibi kıvrılan bir yol, ortasında çizgiler..bunun uygun bir yerine uygun açıyla yerleşmiş bir trafik levhası, ışığı vs..
Böyle bir çalışma sürücü kursu için daha uygun olacaktır.
İyi günler.