Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi fotoğraflarımla dijital manipulasyon denemesi

feylesofi

🌱Yeni Üye🌱
bunlar alanında ilk ve tek çalışmalar olduğu için yorumlarınızı bekliyorum eksiklik gördüğünüz yerlerde biraz daha geliştirme yapabilirim şimdiden teşekkürler...:wink:

90885834.jpg

29188993194394456748894u.jpg

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
  1. Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:
    Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
  2. Resim – Fotoğraf ekleme:

Foruma görsel (Fotoğraf / Resim) eklemekte sıkıntı çektiğiniz görünüyor. Lütfen Foruma Resim Yüklemek bağlantısını kullanarak ilgili anlatımı okuyunuz.

Görselleriniz tarafımca düzenlenerek foruma tekrar yüklenmiştir.
  3. Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
    (Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalarınızı çok küçük yüklediğiniz için detaylar görünmüyor.

feylesofi

🌱Yeni Üye🌱
konuyu kapatıyorum yeniden açarken daha büyük yükleme yaparım teşekkürler adminim :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
konuyu kapatıyorum yeniden açarken daha büyük yükleme yaparım teşekkürler adminim :)

Siz yüklemek istediğinizi buraya yükleyiniz. Yalnız üye olurken okuduğunuz ve kabul ettiğiniz kurallarımız dahilinde...