Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum. - İstanbul

Darkgen

🌱Yeni Üye🌱
Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Sultanbeyli Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kendimi geliştirebileceğim ve stajımı verebileceğim bir yer arıyorum. Açık Meslek Lisesi son sınıf öğrencisiyim.
Şu anda bir elektronik firmasında Corel Draw (x4-x6) Kullanarak etiket yapıyorum. Bu alanda kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum. Eski işimi bırakmak istememin sebebi bu alanda kendimi geliştirebileceğim ve bölümüne uygun olmadığım için bırakmak zorundayım.
Aşağıdaki mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

E-posta: orhun_shaiya@msn.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Darkgen

🌱Yeni Üye🌱
İstanbul anadolu yakasında kendimi geliştirebilecegim staj + iş yeri arıyorum. - İstanbul

İstanbul anadolu yakasında kendimi geliştirebilecegim staj + iş yeri arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel Draw x4-x5-x6 : Başlangıç duzeyde kullanabiliyorum.

İş deneyimi ve içeriği: Bir elektronik şirketinde {Bilsan Elektronik} trafo etiketi yapıyorum basit bir iş olduğunu biliyorum kendimi geliştirmek istiyorum. 3 yıldır bu firmada çalışıyorum aynı zamanda atölyedede çalıştığım için okudugum açık öğretim meslek lisesine bile devam edemiyorum. Bu alanda kendimi geliştirebileceğim ve staj verebileceğim bir yer arıyorum. İstanbul Anadolu yakası tercihimdir. Full veya Part Time farketmez.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta: orhun_shaiya@msn.com

Telefon: 0537 918 70 21