Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kendimi geliştireceğim iş arıyorum - İstanbul

serdar444

🌱Yeni Üye🌱
kendimi geliştireceğim iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Bilgisayar programcılığı mezunuyum.bilgisayara hakimim.orta seviye photoshop biliyorum ve gelişime açık bi insanım.çok kısa sürede her türlü programı öğrenebilirim.gerek corel gerekse adobe ıllustrator de gelişeceğim bi yer arıyorum.bu arada corel bilgim az

İş deneyimi ve içeriği: iş deneyimim yok.okuldan mezunum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İstanbul avrupa yakası olursa güzel olur.gelişime çok açık bi insan olup,bilgisayara hakimim.hem kendimi geliştireceğim aynı zamanda geçineceğim bi iş arıyorum.

E-posta: levent.1249@gmail.com

Telefon: 0507 418 33 50

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ekremyigit

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ekremyigit.com

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Selamlar,
Bize beklentilerinizi içeren ve CV gönderebilirseniz inceleriz.
mail adresimiz:
bilgi@4324343.com