Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kitap kapağı (can sıkıntısından)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
bir akşam can sıkıntısından yapılan kitap kapağı. acımasız yorumları beklerim:) bende bu kapakta bazi hataları görüyorum, sizin yorumlarınızdan sonra değişıklik yapılacak...

graphic1se3.jpg

Düzenlendikten sonra:

5157002iq5.png
3514001aw1.png

Benzer konular

savasg

🌟Usta Tasarımcı🌟
Renklerde uyumsuzluk olmuş
Kadının bakış yönü başka resim varsa değiştirilmeli
Yeşil çok cırtlamış

yinede can sıtıntısına göre iyi çalışma

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk gözüme carpan yesil cerceve olmamıs cercevesiz bıraksaydın daha güzel olurdu bide o yaslı teyzem çokmu kenarda kalmıs :) birde arka kapakta o beyaz sayfayı ortalasaydın yani tamamen kaplamasaydı cok daha güzel olabilirdi nacizane fikrim ama her zaman senin tasarımlarını begenmisimdir emegine sağlık

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet yeşil çerçevede hemfikiriz.
gayet güzel...

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayet hos gorunuyo burdan tebrıkler basarıların devamını beklerım

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Renklerde uyumsuzluk olmuş
Kadının bakış yönü başka resim varsa değiştirilmeli
Yeşil çok cırtlamış

yinede can sıtıntısına göre iyi çalışma

peki...yeşil yapraklar hangi mevsime göre olması gerekiyor? ona göre oynama yaparım...bana göre yeşl yapraklar, boyütünü bakınca resim orijinal halde gördün, yaptım yani,ilkbahar havası. ilk bahar için yapraklar koy yeşil olamazlar...kadının bakış yönü - düşünce ve bakarsınız hayatımın romanı yazıya bakıyor...çok yaşamış şeyler...bir ihtiyar insanala oturursunuz sohbet etmeye belki fark edersiniz onların bakışları, gözleri içine bakarsınız...ama başka beğendiğim resim bulursam kesenlikle değiştirecem denemek için...yorumlarınız almak için. renklerlerde tam neresi uyumsuzluk var? arka kapak zemin olarak mı? evet orda bende göriyorum uyumsuzluk...

Text yazıları ortalanmış, tereleme kullanımış, ilk önce yazı tam ortada duruyorlar soldan sağadan yaklaşık 3 sam iç pay verdim..ama font küçük göründü 1 sm kadar iç payları aktardım. yazı da satır arası boşluk beni de rahatsız ettı...paragrafbölmesi orijinal hali... Çerçeve? olur kaldırabilirim...yada üzerinde kaç değişiklik yapabilirim

Çok teşekkür ediyorum.

saygılar

iyi çalışmlar

savasg

🌟Usta Tasarımcı🌟
peki...yeşil yapraklar hangi mevsime göre olması gerekiyor? ona göre oynama yaparım...bana göre yeşl yapraklar, boyütünü bakınca resim orijinal halde gördün, yaptım yani,ilkbahar havası. ilk bahar için yapraklar koy yeşil olamazlar...kadının bakış yönü - düşünce ve bakarsınız hayatımın romanı yazıya bakıyor...çok yaşamış şeyler...bir ihtiyar insanala oturursunuz sohbet etmeye belki fark edersiniz onların bakışları, gözleri içine bakarsınız...ama başka beğendiğim resim bulursam kesenlikle değiştirecem denemek için...yorumlarınız almak için. renklerlerde tam neresi uyumsuzluk var? arka kapak zemin olarak mı? evet orda bende göriyorum uyumsuzluk...

Text yazıları ortalanmış, tereleme kullanımış, ilk önce yazı tam ortada duruyorlar soldan sağadan yaklaşık 3 sam iç pay verdim..ama font küçük göründü 1 sm kadar iç payları aktardım. yazı da satır arası boşluk beni de rahatsız ettı...paragrafbölmesi orijinal hali... Çerçeve? olur kaldırabilirim...yada üzerinde kaç değişiklik yapabilirim

Çok teşekkür ediyorum.

saygılar

iyi çalışmlar

Arkadaki yazıları öyle ayrılmasa daha güzel olur.

Alttaki zemin duotone yada double ton çalışılabilir.
Yeşil sarı siyah kombinasyonunda

Kadının bakışındaki düşünceniz güzel duruşuda hayatımın romanına uyuyor ama yine de tasarım olarak uyuşmuyor gibi belki de alttaki renktendir.

Saygılarımla
İyi çalışmalar

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence gayet hoş olmuş hele ki can sıkıntısı çalışmasına göre baya iyi:) bende arkadaşlarla hemfikirim yeşil çerçeve konusunda.. başarılar diliyorum iyi çalışmalar:)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaki yazıları öyle ayrılmasa daha güzel olur.

Alttaki zemin duotone yada double ton çalışılabilir.
Yeşil sarı siyah kombinasyonunda

Kadının bakışındaki düşünceniz güzel duruşuda hayatımın romanına uyuyor ama yine de tasarım olarak uyuşmuyor gibi belki de alttaki renktendir.

Saygılarımla
İyi çalışmalar

arkadaki zemin:) layer olarak görürsünüz çok çaba harcadım bunu ortaya çıkartamıs için..ama yine de gradient yardımıyle bakabilirim..siyah pek kullanmak istemiyor renk olarak çok koyü olacak eminim..onun için...bence, ama yine de bence açık renkler gradient kullanması gerekiyor, amacım arka kapaktaki zemin ön kapaktaki duvar renginı, yaklaşık bile olsa, getirmesi. renk uyumsuzluk orda;) evet kadın uyuşmayabilir, amacım da o zaten uyumamısı, yani sanki ön plana çıkması için. nasıl anlatiyim, baktığınız zaman arka fon eski evler boya çatlamış, ve bayan - ihtiyarlanmış yani arka zemin sanki ifade etmesi lazim ''neler geçtı neler yaşanmış'' çünkü kitabta baş rölde bu bizim bayan (tabi onun foto değil bu) ama reng tonu üzerinde değişiklik yapabilirim...deniz mavisinden tam yeşil yada sarı - kahve rengi tonları uygulabilirim....

savasg

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaki zemin:) layer olarak görürsünüz çok çaba harcadım bunu ortaya çıkartamıs için..ama yine de gradient yardımıyle bakabilirim..siyah pek kullanmak istemiyor renk olarak çok koyü olacak eminim..onun için...bence, ama yine de bence açık renkler gradient kullanması gerekiyor, amacım arka kapaktaki zemin ön kapaktaki duvar renginı, yaklaşık bile olsa, getirmesi. renk uyumsuzluk orda;) evet kadın uyuşmayabilir, amacım da o zaten uyumamısı, yani sanki ön plana çıkması için. nasıl anlatiyim, baktığınız zaman arka fon eski evler boya çatlamış, ve bayan - ihtiyarlanmış yani arka zemin sanki ifade etmesi lazim ''neler geçtı neler yaşanmış'' çünkü kitabta baş rölde bu bizim bayan (tabi onun foto değil bu) ama reng tonu üzerinde değişiklik yapabilirim...deniz mavisinden tam yeşil yada sarı - kahve rengi tonları uygulabilirim....

arka zemin sanki ifade etmesi lazim ''neler geçtı neler yaşanmış''
evet o gözüküyor, benim duotonden amacım eskimiş havası vermek bu tezi biraz daha desteklemek

Siyah pek kullanmak istemiyor renk olarak çok koyü olacak eminim..
Evet tam siyah karamsar havası verebilir. Fakat double ton olunca yumuşar %30 lara kadar düşer grimsi olur benim söylemek istediği siyah bu manada tabi uygulayıp görmek lazım. Yanlış da olabilir.Tasarımı bozadabilir.

Arkadaki yazıların aslında ekrana bakınca tüm gözüktüğünden uyumsuzluk var gibi katlayıp arka kapağa tek bakınca uyumsuz durmaz ön tarafı gösterir.

Elinize Sağlık
Saygılarımla

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
arka zemin sanki ifade etmesi lazim ''neler geçtı neler yaşanmış''
evet o gözüküyor, benim duotonden amacım eskimiş havası vermek bu tezi biraz daha desteklemek

Siyah pek kullanmak istemiyor renk olarak çok koyü olacak eminim..
Evet tam siyah karamsar havası verebilir. Fakat double ton olunca yumuşar %30 lara kadar düşer grimsi olur benim söylemek istediği siyah bu manada tabi uygulayıp görmek lazım. Yanlış da olabilir.Tasarımı bozadabilir.

Arkadaki yazıların aslında ekrana bakınca tüm gözüktüğünden uyumsuzluk var gibi katlayıp arka kapağa tek bakınca uyumsuz durmaz ön tarafı gösterir.

Elinize Sağlık
Saygılarımla

tamam reng ilgili anladım.. ön kapaktaki teyzeye rüya effectı uygulama yaparsam, acaba? üzerine yani tamamen ön kapak üzerinde ''çatlak'' ''kir izi'' texture kullansam? böyle bir şey mı ''eski hali'' demek istediniz?

grafiker17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gayet başarı tebrik ederim...

Arkadaşlar bende birşeyler paylaşmak istiyorum ama yaptığım işi nasıl jpg olarak ekleyecem siteye bana bilgi verirmisiniz en acilinden.. şimdiden teşekkürler..

savasg

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eski sresimlered kullanılır birden fazla anıyı hatırlatır. Bakıncabazen filmlerde de yaparlar eskiyi anlatırken resim renkli fakat sarı yada temaya göre bir renkle resimi eskimiş havası katarlar ya onu kast ediyorum

Son düzenleme:

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Bende tekrarlıyım...
Yeşil çerveyi kaldırıp arka sayafayi yeniden düzenlersen süper olacak...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk gözüme carpan yesil cerceve olmamıs cercevesiz bıraksaydın daha güzel olurdu bide o yaslı teyzem çokmu kenarda kalmıs :) birde arka kapakta o beyaz sayfayı ortalasaydın yani tamamen kaplamasaydı cok daha güzel olabilirdi nacizane fikrim ama her zaman senin tasarımlarını begenmisimdir emegine sağlık

o beyaz sayfayı - ben mı kör oldum:) arka kapaktaki alt kısmı mı demek istiyorsun? ortalanmak? bunu anlamadım...eğer tamam sayfayi kapatsın üts kısmı olmayacak diyorsun sade ve anlamsız durucak bence, kitap iki ayrı parça olacak gibi, ust kimsı özelikle yaptım bir bağalntı olsun...

emegine sağlık - teşekkür ederim. ama daha iyisinı yapmaya uğraşıcağım...:utann:

FirtinaliGece

🌱Yeni Üye🌱
kapagın sırt kısmından arka kapaga gecısı olmamıs bu benım ımalatcı gozu ıle yaptıgım yorum:)

stronger_ht

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
üstad genel anlamda güzel gözüküyor ancak yeşil çerçeveyi kesinlikle kaldırmanı öneririm bir
ikincisi ise başlık niteliğini taşıyan yazıların karakterini değiştirirsen daha görsel duracağına eminim.