Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kitap : OSHO / Yaratıcılık ( içindeki güçleri serbest kılmak )

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Kitap okumayanlara yönelik yaptığım bir eleştiri.. İsteseniz de üstünüze alamazsınız. Size uymayacağı, konuya ve kitaplara yorumlarınızdan belli.. :)

(Bu konudan kavga çıkaramayacaksınız..) :rofl::rofl::rofl:

Arkadaşlar lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde sadece
"Bilgi ve yorum " paylaşalım.Gereksiz küçük tatsızlıklara lüzum yok.

Saygılar :)

Bir kitabı okumadan önce hakkında yapılan yorumları okur sonra az buçuk fikir sahibi olduktan sonra kitabı okumaya başlarım. Osho'nun kitapları ile bir tavsiye üzerine tanıştım. Konunun ilerleyişinde ilgimi çekme sebebini de paylaşırım. Ama şimdiye kadar olumludan çok olumsuz yorum okudum hakkında. Dolayısıyla yapılan yorum da onlardan biri midir acaba sorusu kafamda belirdi. Cevabını da aldım, teşekkür ediyorum. :)

Saygılar...:)

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde sadece
"Bilgi ve yorum " paylaşalım.Gereksiz küçük tatsızlıklara lüzum yok.

Saygılar :)

Tatsızlık demek..
262.gif

Yangın körükçüsüüüü.. :rofl::rofl::rofl:

Arkadaşımızın (tdesigner84) cevabından da görüldüğü gibi, ortada körüklenecek bir şey yok.. Takıldım sadece.. :)

Bir kitabı okumadan önce hakkında yapılan yorumları okur sonra az buçuk fikir sahibi olduktan sonra kitabı okumaya başlarım. Osho'nun kitapları ile bir tavsiye üzerine tanıştım. Konunun ilerleyişinde ilgimi çekme sebebini de paylaşırım. Ama şimdiye kadar olumludan çok olumsuz yorum okudum hakkında. Dolayısıyla yapılan yorum da onlardan biri midir acaba sorusu kafamda belirdi. Cevabını da aldım, teşekkür ediyorum. :)

Saygılar...:)

Yorumunuz için teşekkürler.. Özellikle olumlu, olumsuz objektif eleştiriler önemli bence de.. Okuyanların eleştirileri.. Ben bu kitapları okumadığım için haklarında herhangi bir eleştiri yapmadım, genel konuştum, yanıltmayayım..

Saygılar karşılıklı efendim. Bilmukabele.. :)

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim skyfox :rofl::angel: