Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kolaj Çalışmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:rofl: Arkadaşlar tekrar merhaba bu da kolaj çalışmam lütfen değerli yorumlarınızı esirgemeyiniz.

kolaj.jpg

:party:

Benzer konular

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Öncelıkle medeni cesaretinizden dolayı sizi tebrik ederim.
Emeğinize Sağlık Daha ilgi çekici ve göze hoş bir kolaj ile karşımıza çıkacagınızı ümit edıyorum.Başarılar...:)

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:) o kadar mı kötü neden cesaretimi tebrik ettin anlamdım. eğer onun içinse kötü de olsa en azından buradaki arkaşlar beni hangi yönlerin kötü olduğu konusunda uyarırlar ben de o yönde çalışmama devam eder iyi bir iş çıkarmayı başarırım.

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
o zaman 2 tane daha kolaj ekleyeyim belki bunlar beğenilir:)
kolaj1.jpg

esmakolajcopy.jpg

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yok yanlış anlamadım ben iyi veya kötü eleştirilerinizle yön vermek istiyorum çalışmalarıma yeni yeni başladım zaten bu işler ile uğraşmaya ve çok meraklıyım dolayısıyla her türlü eleştiriye açığım eğer eleştiri istemeseydim çalışmaları koymazdım:) ve yeni resimleri ekleme sebebim de açtığım konuda düzelt butonun kalkmasıydı anca böyle ekleyebilirdim çok sayıda kolaj konusu açmak istemedim forumda çorbaya dönmesin:)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Konunuzun tekrar açılabilmesi için benimle irtibata geçiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...