Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kompozit Cephe + Pleksi Kutu Harf Çalışması

muratdirim

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar
İlk ciddi(?) çaışmam. Kompozit cephe kaplaması ve üzerine pleksi kutu harf. Ama gece ışıklandırmasını yapamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Mental ray malzeme ve renderde yapıldı 1 tanede hazır dolap meteryali kullanıldı.
Baıkçının önüne üç beş kedi modeli atsam daha bi gerçekçi olurdu heralde :smile: Mental ray kedisi olan var mı? :smile:

83314530.jpg

95561500.jpg

26738464.jpg

62710310.jpg

Benzer konular

arizek

🌟Usta Tasarımcı🌟
elinize sağlık.. oldukça güzel gözüküyo..

gece ışıklandırması için ben architectural material kullaniyorum..
isiklih.jpg

yukarida da gördüğünüz gibi ışık yaymasını istediğimiz objeye architectural material atıyoruz.. daha sonra luminance değerini, istediğimiz ışığı yakalayana kadar arttırıyoruz..

mental ray için başka bir yolu var mıdır bilemiyorum.. kolay gelsin..

ben rastgele değerler verdim.. siz biraz uğraşıp daha net sonuçlar alabilirsiniz..

konu ile ilgili
https://www.cgarena.com/freestuff/tutorials/max/glowingmaterial/index.html

Son düzenleme:

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel olmuş emeğinize sağlık .Bende bu programı öğrenmek çok istiyorum harika gerçekten :)

muratdirim

🌱Yeni Üye🌱
arizek zahmet verip eğitsel de hazırlamışsın. deneyeceğim. olunca gece görsellerini de ekleyeceğim. çok teşekkürler.

şirine24 programı öğren tabiki. çünki görsel anlamda değer katıyor. hem yapılan iş e hemde tasarlayana + puan bence..... öğrendikten sonra neden şirine25 olmayasın :smile: (bu kötü espriden sonra bana değer katmadığı kesin)

isisS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mental ray kedisi olan var mı? böyle bişi var mı gerçekten :))

isisS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu arada etraftaki malzemeleri de kaplar san çok daha gerçekçi olabilir çalışma bina, dolap yer vs vs .

eline sağlık