Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

KOPYA-Operasyon Kader

CemBozkurt

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
cembozkurtgrafik.blogspot.com
kopyaposter1.png

Bir Amatör Uzun Metraj Film Projesi İçin Hazırladığım Film Afişidir. Yorumlarınızı Bekliyorum.

Son düzenleme:

Benzer konular

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Elinize sağlık fena durmuyor. "Kopya" fontu da oldukça güzel.
Ama sanki bişeylere daha ihtiyacı var gibi afişin?

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Afişin görsel olarak biraz daha zenginleştirilmesi gerekiyor gibi. Ama bu hali de fena değil doğrusu. Güzel bir çalılma olmuş ama dediğim gibi daha görsel bir hale gelmesi için üzerinde çalışmanız gerekiyor sanırım.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Afişiniz gözü doyurmuyor ne yazık ki. Bir boşluk ve kelimelerin arasındaki sıkışıklığından dolayı çığlık atıyor:) fark etmiyorsunuz.
Yönetmen vs. yazı kısmınıza diğer yazı alanlarını çok yaklaştırmış durumdasınız. Buda bir karmaşaya yol açmış durumda. Bu sorunu fontlarla, yazıların puntoları ile oynayarak yada renk alternatifleri deneyerek giderebilirsiniz.

- Öncelikle tasarımınızın ağırlık değerlerine karar verirseniz tasarımın yönünü çok rahat yakalayabilirsiniz. Bu çalışmada görüyorum ki tipografik bir tasarımdan yola çıkmaya çalışmışsınız. O zaman bunun üzerinde biraz daha araştırma yapmalısınız.
Emeğinize sağlık.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Çalışma tipografik yapılmış ancak elinizde mükkemmel bir malzeme varken. Siz görselle eksiği doldurmaya çalışmışsınız. Kelimeniz "KOPYA" tipografiyi en rahat kullanabiliceğiniz ve aynı zamanda çok keyifli gösterebiliceğiniz bir kelime.. Arka planda silik bir defter kağıdı görüntüsü yerine bu kadar tipografik çalışmışken Kopya kelimesini küçücük yazılmış kopyalarla oluştursaydınız.. Arka planıysa siyah bıraksaydınız. Çalışmanız yeterince iddalı ve keyifli gözükebilirdi.

Aynı zamanda en alttaki yazıların puntolarının çok büyük olduğunu düşünüyorum. Sanırım aradaki farkı görmek için bir kaç tane film afişi incelemenizi önerebilriim. Kolay gelsin..