Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Korkmaz İnşaat Kurumsal ve Logosu

Graphi_cart

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
zarifbalci.com
Kurumsal işlerini aldığım firmanın logosu ve kartviziti

Kartviziti logonun görünüşünü değerlendirmek için yükledim , olumlu yorum alırsam

kurumsal dökümanlarda da bu yazı fontu renk uyumu içerisinde çalışacağım

Saygılarımla Graphi_cart
korkmaznaatlogo.jpg

korkmaznaatkartvizit.jpg

Benzer konular

eagleos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence logondaki KorkmaZ olayı kötü olmuş..KinşaatZ gibi olmuş oraya biras daa çalışırsan güzel bişeler olabilir...bide kartvizit sağa ağırlıklı olmuş sola biras bişeler uydurabilirsen güsel olur renk uyumu gayet güzel...yeşil güven verir..yeşilden devam:)

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
logo normalde ince uzun ama kartvizitte basık çıkmış bir ikilem olmuş bence basıklığı kaldır gerekirse sığdırmak için biraz daha küçült ama basık olmasın vede ortalama sorunu göze batıyor gerisi harika olmuş zaten

SayBorG

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence logo da, yazı şekli de, kartvizit yerleşimi de harika. yeşil renge takıldım sadece. çok cart bir yeşil. daha pastel olmasını tercih ederdim. ama her ne olursa olsun renk bile önemli değil, ellerinize sağlık... (bu arada kimse K ve Z harflerinden dolayı o yazıyı KinşaatZ diye algılamaz, merak etme) :)

SayBorG

🌟Usta Tasarımcı🌟
yeşil güzel, sadece biraz daha pastel bir tonunu kullanmalısın bence. aslında senin kullandığın çok güzel bir ton ama beyaz zemin üzerinde gözü yoruyor.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Fena bir çalışma değil.Emeğinize sağlık.