Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kros (+) CTP'de sadece siyah renkte çıktı, yardım

vedatorhan

🌱Yeni Üye🌱
CTP çıktısı almak üzere Quark 6.1'de yaptığımız bir tasarımda iki kenara kros (+) koyduk ama gelen CTP'de sadece siyah kalıpta kros vardı. Burdaki arkadaşlara krosu nasıl atacağımı sorduğumda "işaretin CMYK kodlarının hepsini %100 olarak ver" demişlerdi ve aynen öyle yaptığımı sanıyordum. Quark çalışma sayfasını da upload ediyorum ( Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam ) bi ilgilenirseniz sevinirim, acemilik ve cahillik çok kötü.

Saygılar...

Benzer konular

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
krosarında sorun görünmüyor... ama pdf ye distiller aracılığı ile çeviriyorsan o sorn yapabilir... onun için sen kendin renk yerine renk paletindeki registration rengiyle kroslarına renk verirsen sorunu çözersin... bu işi quark 7 ve üstü programlarla pdfye çevirseydin sorun olmazdı... öyle düşünüyorum... iyi calismalar

seabis

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kendi oluşturduğunuz cmyk isimli rengi değilde, palette bulunan registrastion seçeneği ile dolgu rengi verirseniz kroslarınıza sorun olmaz.

vedatorhan

🌱Yeni Üye🌱
Zaten bu programla yapıp Quark 9'da Adobe PDF ile çıktı aldım. Ama diğer dediğiniz şeyi yaparsak olur o zaman. Yanlışlığın ya da eksikliğin ne olabileceğine dair başka tahminleriniz yoksa da o sebeptendir.