Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kurer kartvizit

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kurertf0.jpg

İki ortaklı bir şirket bir ortağı da eşim. sade ve şık bir çalışma olmasını istedik. ama kartvizit seçenekleri çoğaldıkça çoğaldı ben de sizin fikirlerinizi almak istiyorum. Logo ilk defa kartviztte kullanlacak ve dolayısıyla diğer matbu evraklarda da kullanımına geçilecek. Tescil edilmiş bir logo ve o nedenle R harfini bu şekilde kullanmayı uygun gördük. Düşünceleriniz benim için önemli teşekkür ederim.

Grafipixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
6 numara bence gayet başarılı şık rahat anlaşılır ve değişik bir tasarım. diğerleri daha önce örneklerine rastladığım tasarımlar olmasına rağmen 6 numara tarzında bir kartvizit tasarımını ilk kez görüyorum.

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeş öncelikle çok emek harcamışsın emeğine sağlık diyeceğim hepside kendine göre birbirinden güzel ama adres kısımları biraz kartvizitlere gitmemiş gibime geldi bana yani adresleri birazdaha yanyana yazarsan satırları birazdaha düşürürsen daha iyi olur bence bide o genel müdür ünvanı yazıları hep yanında onuda isim ve soyisimle ortalarsan tam süper olucak gibime geliyo hangisi daha güel diyede soracak olursan eğer ( 2 ) numaralı kartvizitin adres kısmını birazdaha aşşağı alıp genel müdür ünvanını isimle soyisimin altında tam ortalarsan bence ortaya çok güzel bi kartvizit çıkacak benim düşüncelerim bunlar kardeşim tekrar emeğine sağlık diyorum saygılarımla.

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Beni çok onurlandırdınız gerçekten teşekkür ederim. 2 ve 6 üzerinde devam edicem ve diğer çalışmaları da hazırlayıp öyle göndereceğim size.

darkdante

🌱Yeni Üye🌱
bence 1 ve 2 güzel ikiside gayet klas duruyor fakat 1 numaranın alt ve üst çizgileri kesim esnasında yamuk olursa kartın karizması gider benim tavsiyem eğer 1 yada 2 den birini yaparsan logonun üzeri laklı olsun ve kart da mat selefon lu olsun eminim çok güzel durur.
hatta biraz daha seçici olursak bir numara biraz daha güzel fakat adres yazısı biraz küçülmeli yani isimle aynı puntoda olmamalı isimide ortaya alırsan(adamın ismini) bu kart basılınca koç veya sabansı bile özenir :p
kolay gele

kAAN_Ozturk_86

🌱Yeni Üye🌱
bence 3 daha güzel sıradan değil ve bir bütünlük var.umarım daha başarılı olursun.

KontDRACULA_001

🌱Yeni Üye🌱
Hepsi birbirinden güzel. Grafipixel'in dediği gibi 6 numara çok değişik ve hoş olmuş. Ama ben 1. yi beğendim.

2. numarda iyi ama adres kısmı çok hoş olmamış. ad ve adresler birbirine karışmış.

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başta emeğine sağlık ama adre yazıları olmamış fontları değişri isim ve genel müdürü ayır biraz daha küçük olsun bak daha güzel olurr 2. üzerinden konuşuyom

ougur

🌱Yeni Üye🌱
Tüm yorumlardan da anlaşılacağı gibi adres kısmında biraz oynama yapman gerkiyor.

Bence 6 numaralı kartvizitde (Genel Müdür) ibaresini İsimin altına ortalı bir şekilde koyup, adres satırının font büyüklüğünü düşürerek 2 satıra indirirsen çok tatlı olur.

Ellerine sağlık.

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
1 nolu çalışma daha güzel bence..ancak bir önerim, giyotin kesimde üst ve alt bantın eşit olarak kalması pek mümkün olmayacak, bu nedenle üst kısım bantı kaldırırsan kesimden sonraki kötü görüntüyü ortadan kaldırmış olursun..

saygılarımla

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet haklısnız hep sıkıntım oldu ama hep de inat ettim şerit kullanmayı sonra da hüsran. teşekkür ederim yorumlarınıza

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bende 3 ve 6 yı beğendim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sahin_2110

🌱Yeni Üye🌱
çok sade çalışmalar yapmışsın biraz daha cablı renkler kullanabilişrdin ama yinbede emeğe saygı