Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurt Açık Hava Reklamcılığı Cam Çalışması

design_byy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kurtcam.jpg
yorumlarınız benim için degerlidir simdiden tşk ederim:smile:

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Yaptığınız çalışma reklamcı değilde daha çok çiçekçi gibi duruyor çok fazla desen ve çiçek mevcut.Kurt açık hava reklamcılık yazmasa biri sorsa sence bu çalışma hangi sektör için yapılmış dese direk çiçekçi derim.Üst kısımda herşeyden bağımsız bir dijitalde son nokta yazısı.Alt kısımda ufak bir yuvarlak içinde firma ismi.Kusura bakma arkadaşım olmamış.

Grafik Canavarı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.niziphalkinsesi.com
clipart ağır olmuş hani biraz daha dijital baskıyı andıran bi makine resmi felan koysaydın
sonuçta cama uygulayacaksın sadece sen biz değil halk bunu görüp algılayacak

grafikte özne çok önemli

bu çalışmam yapım aşamasındadır

Son düzenleme:

design_byy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saygı duyarım dikkate alıcam arkadaslar

Tabelacilar

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tabelacilar.tk
Çalışmanız arkadaşların belirtiği üzere çiçek ve desen ağırlıklı olmuş oysaki sunmuş olduğunuz hizmet detaylarını ve yapmış olduğunuz birkaç dijital baskı giydirmesi tarzı örneklerle sunumlar hazırlamış olsaydınız hem istenilen alanı verimli kulanmış hemde çekici ve anlaşılır olurdu

Çalışmalarınızda başarılar dilerim

design_byy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bunu sadece öylesine yaptıgım bi calısma normalde yeni yaptıgım calısma daha bitmedi bitince sizerin begenisine sunacagım yinede tşk arkadaslar

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.