Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurumsal kimlik Çalışmam vira eğitim araçları

Benzer konular

altankzn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışman hoş güzel ama kafama bişey takıldı antetlide tam ortada duran logo bi yazı geldiğinde nasıl görüncek yazı okunabilcekmi aceba? tramlarıyla yapsan olabilirdi yada ortada hiç logo olmasa emeğine sağlık.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
tasarım hoş, ama ürüne dönüştüğünde ? bunu bir gözden geçir istersen

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışman hoş güzel ama kafama bişey takıldı antetlide tam ortada duran logo bi yazı geldiğinde nasıl görüncek yazı okunabilcekmi aceba? tramlarıyla yapsan olabilirdi yada ortada hiç logo olmasa emeğine sağlık.

aynen katılıyor ve soruyorum. eline sağlık hoş bir çalışma

EsPriTüeL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esprituel.com
Ortadaki logo olmayacak arkadaşlar antetlide. Müşteri logoyu büyük görsün diye o şekilde yerleştirdim bilgisi var müşterinin yani. Öyle ortada kocaman logolu antetli kağıt olmaz zaten. Siyah kısıma almadım ki logoyu alt kısımda ki gölgeyi net seçebilsin diye :)

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Ortadaki logo olmayacak arkadaşlar antetlide. Müşteri logoyu büyük görsün diye o şekilde yerleştirdim bilgisi var müşterinin yani. Öyle ortada kocaman logolu antetli kağıt olmaz zaten. Siyah kısıma almadım ki logoyu alt kısımda ki gölgeyi net seçebilsin diye :)

tamam şimdi oldu

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışma güzel duuruyor ama sanki o alt kısımdaki kuşakları kullanmasan tek bir renk kullansan daha mı iyi olur diye düşünüyorum.
Emeğine sağlık

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalar güzel ve renkli olmuş en iyiside logo bu renkleri çok güzel taşımış fakat o alttaki şeritler işi boğmaktan başka bir işe yaramamış... O kadar renk ve şerit varki; bu olay o şeritlerin aynı simetride olmaması gibi algılanıyor çünkü gözü çok yoruyor.
Bence gereksiz renk cümbüşlerinden kurtulmalısın...
İllede kullanıcam dersen böyle şekilli olmak yerine düz çizgiler halinde kullanman daha uygun olacaktır...
İyi çalışmalar...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ben çok sevdim, elinize sağlık. Antetli ile ilgili sorun ortadan kalktı mı, tamamdır.(tabii logoyu siz yapmadıysanız) Her alan için kullanışlı olabileceğini düşünmüyorum logonun.

EsPriTüeL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esprituel.com
Aslında bende sizinle hem fikirim arkadaşlar. Tek şeritti ilk çalışma , sonradan 2 renk ve revizyon edile edile gökkuşağına kadar gitti. Oyuncak ve eğitici araçlar olunca işin içinde ( oyun hamuru vb ) biraz cafcafa kaçtı :)