Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kurumsal kimlik vektörleri

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
kurumsal kimlik vektörleri

kurumsal kimlik 12 indir

kurumsalkimlik12.jpg

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler Mustafa abi paylaşım adına.

semaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekküler paylaşım için..

mirarek

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler paylaşım için,eline yüreğine sağlık

emelbozan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
paylaşım için teşekkürler

mirarek

🌱Yeni Üye🌱
ustadım, şunu belirtmeliyim ki paylaşımlarınız harika.lakin arşivime eklemek istediğim eps-ai olan dosyaları açamıyorum. ben corel x4 kullanıyorum yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
teşekkürler arkadaşlar

teşekkürler paylaşım için,eline yüreğine sağlık

paylaşım için teşekkürler

ustadım, şunu belirtmeliyim ki paylaşımlarınız harika.lakin arşivime eklemek istediğim eps-ai olan dosyaları açamıyorum. ben corel x4 kullanıyorum yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

corel x4 den tools menüsüne gir macrosa gel oradan file converter dan convertlemeyi dene o zaman belki açabilirsin

iyikullanımlar

soneriax

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
grafik34.com
eline sağlık teşekkürler ama ben daha önce de bir çok kere yazdığım gibi bişey rica ediyorum paylaşım yapan arkadaşlar özverili sağolsunlar ama paylaşım yapılırken biraz bilgilendirilse dosya uzantıları nedir gibi psd diye indirdiğim bir cok dosya bu forumda jpeg cıkıyor yok ai cıkıyor. lütfen paylaşım kirliliği oluşmasın diger forumlar gibi limitli internet kullanıcıları da vardır belki...

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
konular gerekli bölüme açılıyor

eline sağlık teşekkürler ama ben daha önce de bir çok kere yazdığım gibi bişey rica ediyorum paylaşım yapan arkadaşlar özverili sağolsunlar ama paylaşım yapılırken biraz bilgilendirilse dosya uzantıları nedir gibi psd diye indirdiğim bir cok dosya bu forumda jpeg cıkıyor yok ai cıkıyor. lütfen paylaşım kirliliği oluşmasın diger forumlar gibi limitli internet kullanıcıları da vardır belki...

vektöreller vektörele- fotoğraflar resimler fotoğraf resime -vb konular hep kendi bölümüne açılıyor eps-cdr-ai karışık olabiliyor hepsini yazmak uzun sürer hepsini tek tek yazsaydık zaten bu kadar çok konu olamazdı! iyi kullanımlar

SZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Paylaşım için teşekkürler....