Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kutu ambalaj çalışmam

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ambalajpm8.jpg
arkadaşlar buraya koyduğum ikinci çalışmamdır. bu ambalaj çalışmam basıldı birde buraya koyayım dedim elleştirileriniz çok önemli şimdiden teşekür ederim.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
renkler ve resim seçimin çok uyumlu. hedef kitleye hitap eden bir çalışma... emeğne sağlık!..

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
ben de çok beğendim. ellerine sağlık.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
ambalajpm8.jpg

Eski bir konuymu, hatta o tarihte çalışmanın basıldığını söylemişsiniz, ama dikkatimi çeken birşey oldu, eğer üstte işaretlediğim yerdeki yazılar bu şekilde basıldı ise diğer yapıştırma kulağının altında kalmış ve kaybolmuştur, hatalı bir yerleşim bu.

Heralde baskıya gitmeden önce düzelttiniz.

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben ce bu çalışmada hata var gibime geliyor büyük limon olan sonradan eklemiş gibisin galiba resimler arasında fark var

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vayy erdal bey gözünüzdende bi şey kaçmıyor :) bu zamana kadarda dikkatimi cekmedi doğrusu aman kutunun altına kimdi bakıcak dimi ama :)

reshut

🌱Yeni Üye🌱
ambalajpm8.jpg
arkadaşlar buraya koyduğum ikinci çalışmamdır. bu ambalaj çalışmam basıldı birde buraya koyayım dedim elleştirileriniz çok önemli şimdiden teşekür ederim.

ben üniversite öğrencisiyim ve tez ödevimde ambalaj tasarımı üzerinden bir sakız kutusu tasarımı pekte beceriksizim açıkcası acaba senin kutu tasarımını yollama ıhtımalın varmı ? çünkü gerçekten güzel olmuş

SZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben mavi yeşil geçişini beğenmedim ve 2 limonun yanyana bir birinden farklı tonlarda durmasıda rahatsız edici genel anlamıyla yapılmak istenilen çalışma amaca uygun...

yasinkarakus42

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma güzel ancak yaptıran firmayı şiddetle kınıyorum.

çünkü isim bulmak onu marka isim haline getirmek emekten ziyade büyük miktarda maddi boyutu olan bi olay.