Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aylık bir dergi için, 4 sayfa Lamborghini efsanesi hakkında genel bilgi ve sonrasında ana konu Lamborghini Reventón'a geçiş bulunmaktadır.

lamborghini2.jpg

Aynı dergide çıkan başka bir çalışmam daha:
https://www.grafikerler.net/creedwar-sudoku-calisma-t52456.html

Son düzenleme:

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Başarılı bir çalışma temiz ve amaca uygun
tebrik ederim Ulaş'cım.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Selime katılıyorum temiz bir çalışma olmuş.
Renkler hoşuma gitti :)
Emegine sağlık ulaş...

FiRARDA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ss.ss
en alttaki cant resminin olduğu kare dışarı çıkmış gibimi yoksa oylemi

YavuzSahin

🌱Yeni Üye🌱
Evet disari cikmis ama belki dizaynin elementi olarakda bilerek yapmis olabilir arkadas. Bence olmasa daha hoc dururmus yada sayfanin kesiminine kadar uzatilsada fena durmazmis gibi geliyor.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerine sağlık abi, şık duruyor ancak ben olsam orta alandaki lamborghini görselini vekörel olarak kullanmazdım.Gerçi soldaki ufak kareerde de vektörel kullanmışsın.

-Herk iki tarafta kahverengiden yeşilin mat tonuna geçiş sert gibi mi?
-Paragraf düzen-yapı oranları tam olması gerektiği gibi.,
-Yine Ben olsam logoy daha ön plana çıkarırdım...Sadece logosu bile araçlar kadar karizma çünkü :)

Daha nice dergilerin tasarımlarını yapman dileğiyle ulaş abi.

Tebrik ediyorum.

Saygılar.

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
derginizin genel sitili bu şekildemidir bilemicem, ama bu kadar uzun satırlar okunur gibi değil, sıkar okurunu. Karakter seçimi de daha bu tasarıma uygun olabilirdi bence. Üstteki iki satır bloklanmamış alttakiler bloklu, gözden kaçmış sanırım...

genel olarak güzel görünen bi çalışma, başarılar.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Başarılı bir çalışma temiz ve amaca uygun
tebrik ederim Ulaş'cım.

Teşekkür edeerim selimcim. İşlerinin yoğunluğundan kısa yazdığının farkındayım.:)

Selime katılıyorum temiz bir çalışma olmuş.
Renkler hoşuma gitti :)
Emegine sağlık ulaş...
Renkler konusunda hala kararsızım miray. Logoyu boğdu gibi geliyor hala. Teşekkür ederim ilgine:)

en alttaki cant resminin olduğu kare dışarı çıkmış gibimi yoksa oylemi

Yükleme de benimde dikkatimi çeken sonradan düzelltiğim bir detay:) Teşekkürler ilgine firarda:)

Evet disari cikmis ama belki dizaynin elementi olarakda bilerek yapmis olabilir arkadas. Bence olmasa daha hoc dururmus yada sayfanin kesiminine kadar uzatilsada fena durmazmis gibi geliyor.
Aslında denemedim değil, farklı modellerin ve farklı motor seçeneklerinin olduğu diğer sayfalarda uygulamalarını yaptım ama yatay işlerde, fotoğrafı kesime yaklaştırma taraftarı değilim genelde..Teşekkürler ilgine Yavuzselim.

Ellerine sağlık abi, şık duruyor ancak ben olsam orta alandaki lamborghini görselini vekörel olarak kullanmazdım.Gerçi soldaki ufak kareerde de vektörel kullanmışsın.
-Herk iki tarafta kahverengiden yeşilin mat tonuna geçiş sert gibi mi?
-Paragraf düzen-yapı oranları tam olması gerektiği gibi.,
-Yine Ben olsam logoy daha ön plana çıkarırdım...Sadece logosu bile araçlar kadar karizma çünkü :)
Daha nice dergilerin tasarımlarını yapman dileğiyle ulaş abi.

Tebrik ediyorum.

Saygılar.

Teknik çizim istediler ama yarı teknik yarı vektörel ve yarı gerçek alaşımdan oluşan tek parça araç için fazla vaktim yoktu. Basit hatlardan oluşan graident geçişlerle bir çizim oldu gitti:) Bu arada soldakiler sadece fotğraf.Aralarında vektörel yok. Ufak fotolar olduğundan yanıltıcı oluyorsa değiştirmem gerekiyor demektir.
Renkler hakkında hala düşünmekteyim. Haklı olabilirsin. Kanıma girme:)
Logo yeterince büyük aslında ama taşırmalı yaparım olmadı. Üzerinde hala çalışıyorum zaten.

Daha nice işleri tüm grafikerler.net üyeleriyle beraber halledicez umarım. Teşekkürler inanım.

derginizin genel sitili bu şekildemidir bilemicem, ama bu kadar uzun satırlar okunur gibi değil, sıkar okurunu. Karakter seçimi de daha bu tasarıma uygun olabilirdi bence. Üstteki iki satır bloklanmamış alttakiler bloklu, gözden kaçmış sanırım...

genel olarak güzel görünen bi çalışma, başarılar.

Dergi benim değil. Sadece bir freelance işi. Yazılar, verilen donelerdeki yazıların kısaltılmış halleri. Bloklamada haklısın. Tekrar gözden geçirmem gerekiyor. Yazılar standart font helvatica. Aslına bakarsan onunda değişmesi gerekebilir. Teşekkürler ilgine:)

Son düzenleme:

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş bir çalışma emeğine sağlık Ulaş

nob

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel duruyor.emeğinize sağlık

black ghost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eline sağlık arkadaşım başarılı bir çalışma çıkarmışsın

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Lamborghini ; duruşuyla karizmanın ta kendisi zaten ;

Ortadaki arabanın vektörel olması ilk başta gözüme batsada, bütünlük sağlanmış ..

Ayrıca logoyu beyaz zemin üzerine yerleştirmen daha ferahlatıcı olabilir diye düşünüyorum ..

Zeminde kaybolmasın .

Eline Sağlık ;)

SiRiNeE

🌱Yeni Üye🌱
Satırların uzun olması biraz göz yoruyor, onun haricinde hoş görünüyor. Ellerinize sağlık ;)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Lamborghini ; duruşuyla karizmanın ta kendisi zaten ;

Ortadaki arabanın vektörel olması ilk başta gözüme batsada, bütünlük sağlanmış ..

Ayrıca logoyu beyaz zemin üzerine yerleştirmen daha ferahlatıcı olabilir diye düşünüyorum ..

Zeminde kaybolmasın .

Eline Sağlık ;)

Son halini hafta sonuna kadar ekliyeceğim kreyzi:) Sağolasın güzel yorum için.

Satırların uzun olması biraz göz yoruyor, onun haricinde hoş görünüyor. Ellerinize sağlık ;)

Satırların destansı olduğunun farkındayım. Ama inan 4 sayfada daha neler neler yazıldığını:) Metinlerin azaltılması için teklif verdim. Perşembe belli olacak umarım. Cuma gününe son halini eklerim. Teşekkürler yorumun için şirine.