Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lazer-cnc ve gravül makinaları hakkında yrdım

REFORMİST

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar herkese kolay gelsin, biz strafor kesimi yapıyoruz ( strafor harf,strafor dekor,strafor sahne ve vitrin dekorları,strafor dekorasyon elemanları,strafor hediyelik eşya ürünler vs vs yani strforla ilgili herşey diyebiliriz) bunun yanı sıra şimdide yine bu benzer sektörlerle ilgili olarak yani reklam,hediyelik eşya ve dekor için kullanmayı düşündüğümüz LAZER-CNC-GRAVÜL yapabileceğimiz bir makina almak istiyoruz fakat ben şimdilik bu konulara pek hakim değilim ve konuda baya bi karışık gibi bana bu konuda bilgi paylaşımında bulunursanız sevinirim, ana tema reklam ve hediye sektörü olacak materyal olarak ta geniş bir kullanım yelpazesi olmasından yanayız( cam-metal-pleksi-ahşap) gibi birde 3d ürün yapabilmeli bu önemli , yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden emeği geçen ve yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

handsamwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
burözelden mesaj atarak ulaşırsanız yada handsamwolf nickimin üzerine gelerek önceki konuşmalarımdan telefon numarama ulaşabilirsiniz.5 senedir laser,cnc router.dijital baskı makinaları üzerine satış ve tknik servis hizmeti sunuyoruz.