Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lazer Kesim Makinesi Tavsiye

Dnreklam

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar. Lazer kesim makinesi almak istiyorum. Tavsuyelerinize ihtiyacım var. 7000 dolara kadar marka model tavsiyesi verebilir misiniz.

Ayrıca aliexten bugün bu ürünü buldum (mobilim link atamıyorum)

Acctek AKJ1390H sizce bu ürün nasıldır ve 1mm paslanmaz harici diğer (mdf, pleksi, cam, deri v.b.) ürünler üzerinde işlem yapabilir mi?

Dnreklam

🌱Yeni Üye🌱
Lazer kesim makinesinden anlayan kimse yok mu bu sitede?

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
Lazer kesim makinesinden anlayan kimse yok mu bu sitede?

ne yapmak istediğinizi belirtmemişsiniz ki size kim nasıl yardımcı olsun ?

mdf deri cam bunlar tamamen farklı malzemelerdir. Öncelikle ne yapacağınızı net olarak açıklarsanız yardımcı olabilecek kişiler çıkacaktır.

bahsettiğiniz makine non-metal yani metal harici ürünlerde kesim markalama yapabilir. ama efektifliği taştışılabilir.

abtmusic

🌱Yeni Üye🌱
kağıt kesimi için lazer kesim makinesi ne önerebilirsiniz ?

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
kağıt kesimi için lazer kesim makinesi ne önerebilirsiniz ?

nasıl bir kağıt keseceksiniz?
toplu işlerde tahta bıçak ile maliyeti ucuzlatır eğer kişiye özel gibi şeyler ise co2 lazer kullanabilirsiniz makine ucuz ama hızı yavaştır.
galvo lazer ise hızlı ama pahalı bir lazerdir
tamamen yapacağınız işe bağlı olarak seçim yapabilirsiniz.

abtmusic

🌱Yeni Üye🌱
nasıl bir kağıt keseceksiniz?
toplu işlerde tahta bıçak ile maliyeti ucuzlatır eğer kişiye özel gibi şeyler ise co2 lazer kullanabilirsiniz makine ucuz ama hızı yavaştır.
galvo lazer ise hızlı ama pahalı bir lazerdir
tamamen yapacağınız işe bağlı olarak seçim yapabilirsiniz.

merhaba hocam özel kesim istediğim örneği size fotoğraf atıyorum bu tür kağıtın ortasında oval pürüzsüz özel kesim istiyorum sadece özel kesim bıçağı yaptırdım fakat üstüne çekiç ile çakarak kesebiliyorum çok ses oluyor başka bir alternatif varmıdır acaba teşekkürler

NHrqL8.jpg

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
merhaba hocam özel kesim istediğim örneği size fotoğraf atıyorum bu tür kağıtın ortasında oval pürüzsüz özel kesim istiyorum sadece özel kesim bıçağı yaptırdım fakat üstüne çekiç ile çakarak kesebiliyorum çok ses oluyor başka bir alternatif varmıdır acaba teşekkürler

NHrqL8.jpg

selam

çekicin bile sesi tahammül edilemeyecekse maket bıçağı veya makas haricinde bir şeyle kesemezsiniz.

bahsedilen lazer makineleri oda büyüklüğünde fanlı komresörlü motorlu ve çekiçten gürültülü cihazlardır. El lambası şeklinde değildir.