Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lise Öğrencisi Olarak Bana Katkı saglayacak iş Arıyorum Stajer olarak - İstanbul

CelikOnur

🌱Yeni Üye🌱
Lise Öğrencisi Olarak Bana Katkı saglayacak iş Arıyorum Stajer olarak

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: C#,Fireworks,CS6,Corel DRAW,Flash,notepad++,Dreamweawer
Bu Soyledigim Programları Okulun Ögretigi Düzeyde Biliyorum Ama ögrenmeye Cok acık Birisiyim. Birde Azda olsa Linux,Putty,Fillezilla Bilgim Vardır

İş deneyimi ve içeriği: Daha once Bu tur yani Bilgisayarla olan yerlerde calısmadım
Ama Petshop,Waffle,komi,teknikservis pc ,veteriner,garson Luk Gibi işlerde Calıstım bana Bunun Vermiş oldugu ozelıkler herhangı bırıyle konusurken utanarak sıkılarak konusmamımı ogrettı her konuyu sakın ve dogru bıcımde acıklayaa bılırım musterilerle veya hizmet verdigimiz yerlerle hiç bir sorun olmadan anlasabılır coklu calısma ortamına yatkın birisiyim calısmayı arastırmayı ve deneyıp gelıstırmeyi severim...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Öyle cok profesyonel olarak Calışmam yok Ancak Orta Düzeyde Calısmalarım cok var Fireworks Ve Dreamweawer notpad++

İşle ilgili açıklama: Okulun olmadıgı Hergün Gelebilirim +3 Gün garanti Tabiki Zorlanmayayı Severim Hırs Yapar ogrenirim Grafikerlik Reklamcılık Veya Web üzerine Calışmak istiyorum Calısma Saatleri Milli egitimin Sundugu 8 Saat Ama Ben Dahada Fazla kalabilirim Mesai Olarak

E-posta: princosunucum@gmail.com

Telefon: 0535 261 81 41

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.