Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lise veya Myo stajyerı arıyoruz - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

istanbulgrafik

🌱Yeni Üye🌱
Lise veya Myo stajyerı arıyoruz

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımıza grafık tasarım,web tasarım veya fotografcılık bolumunde eğitim alan

Zorunlu stajı olan(sigortası okul tarafından yapılacak)

Ulaşım sorunu olmayan(firmamız istanbul şişli perpadadır perpanın onunde metrobus duragı vardır)

Bayan grafikerler alınacaktır

E-posta:modernreklamajansi@gmail.com

Telefon: 0212 320 11 04

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

istanbulgrafik

🌱Yeni Üye🌱
1 bayan stajyer ile birlikte . Matbaa meslek lisesinde okuyan matbaada çalışacak erkek stajyer alımımız da olacaktır

Gizem111

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarım ve Fotografcılık bölümü lise son ögrensiyim photoshop,illustratör ve indesing programlarını orta derecede biliyorum. Okul açıldıktan sonra hafta içi 3 gün zorunlu staj yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler..

Gizemcagdas

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben lise son sınıf öğrencisiyim. kocasinan kız teknik ve meslek lisesinde grafik tasarım üzerine okuyorum çizimlerim çok iyi derecede. photoshop,illustratör ve indesing programlarını orta derecede biliyorum. broşür,kartvizit,hikaye kitabı tasarımı,davetiye,afiş tasarımı, amblem ve logo yapabiliyorum. Freehandde baya iyiyim. zorunlu staj yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...