Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo & Banner YARDIM.

hltsofting

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar.

Arkadaşlar 2 3 gündür kendi websitem için Logo ve Banner oluşturmaya çalışıyorum ama bir türlü beceremiyorum. Daha doğrusu kendime beğendiremiyorum. Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var. Sizce ben ne yapabilirim ?

1. Yaptığım Banner;
adihltsoftbarnerkrtr.jpg

Ancak bunu yapabildim arkadaşlar ve çok cansız geldi hoşuma gitmedi.

2. Yaptığım Banner;

bannerixg.jpg

Buda benim için hiç bir şey ifade etmedi.

Yani anlayacağınız yaptığım banner ler den hiç birisi benim hoşuma gitmedi. Daha önce müşterilere yaptığım banner ler i müşterilerime çok rahat beğendiriyordum ama bu sefer müşteri kendim olunca konu çok değişti :). Banneri yapıyorum daha sonra

bannerlerk.jpg

adresindeki bannerlere bakıyorum. Diyorum bu benim yaptıklarım aceba banner mi diye kendim bi şüphe içine giriyorum. ;) Arkadaşlar siz ne önerirsiniz. Yani sizin yaptığınız örnekleri göstere bilirmisiniz bana yardım edebilirmisiniz. Artık günlerdir bi banner le uraşmaktan sıkıldım. Daha bunun programlama aşaması var bu yüzden çok sıkıldım ve birilerinin tavsiyesine ihtiyacım var. Şimdiden hepinize tek tek sonsuz teşekkür ederim. İyi günler. İYİ ÇALIŞMALAR....

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir web master olarak en azından link vermek yerine ön izlemeli resim olarak koymanızı beklerdim.. bu şekilde kimse yorumlamıyacaktır..

Ayrıca başlığınıza bir bakın.. iş ile ilgili bir şey anlatmıyor.. herkesin dediği herkesin açtığı sıradan başlıklardan.. senin gibi 100 üye aynı şekilde başlık açıyor.. Yardım istemeden önce yardımcı olmalısınız forum kurallarını okuyun..

Çalışmalara gelince: hiç biri baskılı evrak olmayacak ise, sadece web alanında kalacaksarsa zaten yorum yapmaya değmez istediğini kullan hepsi güzel.. Ama kurumsal bir sitenin logo ve banner'ı ise ozman basılacak evrakları olacaktır, bu durumda da hiç birini kullanma hepsi çöpe gider.

hltsofting

🌱Yeni Üye🌱
ilk önce yorumunuz için teşekkür ederim. Sanırım sadece eleştride bulunmak için cevap yazdınız çünk sorunumla alakalı hiç bir cevap alamadım. Bence sadece form başlıklarına bakmamalısınız yada resimleri burada göstermesine. Burada önemli olan Logo & Banner ile örnekler. Bence sizde bununla ilgili bi yorumda bulunsaydınız daha iyi olurdu. Bu tür olaylar bence genelde forumun değerini düşürür yada siz bana özelden ulaşır gerekli uyarıyı yaparsınız. İyi çalışmalar....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ilk önce yorumunuz için teşekkür ederim. Sanırım sadece eleştride bulunmak için cevap yazdınız çünk sorunumla alakalı hiç bir cevap alamadım. Bence sadece form başlıklarına bakmamalısınız yada resimleri burada göstermesine. Burada önemli olan Logo & Banner ile örnekler. Bence sizde bununla ilgili bi yorumda bulunsaydınız daha iyi olurdu. Bu tür olaylar bence genelde forumun değerini düşürür yada siz bana özelden ulaşır gerekli uyarıyı yaparsınız. İyi çalışmalar....

Siz üye olurken kuralları okuyuğp kabul ettiniz. Bu durumda siz değil uyarı yapan haklı durumuna düşüyor. Siz bize yardımcı olmazsanız bizim size yardım etmemizi beklemek bencillik olmaz mı?

hltsofting

🌱Yeni Üye🌱
Tekrar merhabalar. Ben zaten uyarı konusunda arkadaş haksız demedim. Sadece burdan uyarı yapacağına özelden ulaşarak hatamı bildirmesi yeterlidir. Çünkü ben burada yaptığım çalışmalar ile ilgili yorum & öneri beklemekteyim. Buraya zaten ben bu sebepten ötürü bu konuyu açmaktayım. Yoksa ben uyarı almak istiyorsam buraya açmam daha farklı konu başlıkları altında bam başka konular açarım. Daha önce de dediğim gibi ben kendimi haklı görmüyorum. Olabilir her insan hata yapar bende bir hata yaptım. Ama ben kendi konum hakkında en azından bu sayfada yorum beklerim. Ama hem siz hemde arkadaş ne yazıkki sadece uyarıda bulunmuşsunuz. Neyse artık bence bu konuyu geçelim. Benim konum hakkında yardımı dokunacak bir arkadaş varmıdır ???